Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00
Part`s menu

Змініть звичний сценарій: як змусити людей вважати вашу ідею своєю

В81832
005.5

К 47
Клафф Орен.
Змініть звичний сценарій: як змусити людей вважати вашу ідею своєю/ Орен Клафф ; [пер. з англ. В. Ярмольчук ; провід. ред. І. Г. Веремій] - Харків : Віват, 2021. - 220, [2] с. - (Бізнес), ISBN 978-966-982-419-6
Предметні рубрики: Переговори -- Поведінка -- Консультативна психологія
УДК: 005.574:159.98
Жанр: Non-fiction

Аннотация:

Презентувати свою роботу, проявити себе під час співбесіди чи ділових переговорів, зацікавити потенційних партнерів своїми ідеями — усе це потребує особливих умінь. То як навчитися продавати, а не втелющувати товар, підштовхувати інших до ухвалення рішень на свою користь, а не змушувати до цього? Експерт з продажу Орен Клафф, який укладає успішні угоди на мільярди доларів, допоможе вам стати переконливим. Ви дізнаєтеся, як навчитись вирізнятися з-поміж інших та змінювати звичний сценарій переговорів. Секрети Орена ви достоту зможете застосувати на практиці: чи то в розмові з босом, чи то під час пітчингу проєкту перед інвесторами, ба навіть у спілкуванні з друзями.

Photo Collection

Цитаты

  • "Насамперед змусьте аудиторію - хай це покупець, інвестор чи бізнес-партнер - сприймали вас серйозно, як партнера чи колегу. І це можна зробити, досягнувши статусу союзників - першого кроку на шляху до укладання угоди".
  • "Одна з причин, через яку так багато людей не довіряють продавцям, полягає в тому, що вони бачать, як під час продажу той надягає різні маски, а тому почуваються невпевненими та збитими з пантелику. Перевертаючи все догори дригом, не варто змінюватися, треба стояти на своєму. Залишатися вірним собі, своєму характеру і, що найважливіше, - усталеним цінностям. Ось що є в найпереконливіших людей у світі: характер та цінності".

Рецензия специалиста (официальные рецензии):

"Змініть звичайний сценарій: як змусити людей вважати вашу ідею своєю» Орена Клаффа

Як досягти успіху під час будь-якої угоди? Маніпулювати? Тиснути? Благати? Орен Клафф – експерт з продажу, кожна угода якого закінчується на його користь та кілька мільйонів доларів, пропонує у своєї новій книзі «Змініть звичайний сценарій: як змусити людей вважати вашу ідею своєю» видавництво бестселерів Vivat) абсолютно нові, вироблені та протестовані на акулах бізнесу методи, при повному використанні яких успіх угоди гарантований на всі 100%. В одному з 8 розділів книги, автор пропонує нам дізнатися про поняття «рецепторів ідей», нащо вони потрібні та як їх використовувати так, аби люди засвоювали нашу інформацію з вигодою для нас.

Юлія Орлова, генеральний директор видавництва "Віват".

 

 

Це унікальна книжка, яка допоможе вам збільшити свій вплив як на роботі, так і вдома. Методи Орена Клаффа є інтуїтивно зрозумілими й водночас дуже практичними.

Йона Бергер, бізнес-експерт, професор з маркетингу.

Calendar

   1 2345
678 9 10 1112
13 1415 16 171819
20212223242526
2728293031