Херсонская областная
универсальная научная библиотека
им. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: 9:00-18:00

Зофія Фаб’яновська-Міцик «Банзай: Японія для допитливих»

Этот материал есть на украинском языке

08.08.2020 10:49

Це видання на книжковій полиці одразу привертає до себе увагу яскравою обкладинкою та цікавою назву. А відкривши його, ви будете просто зачаровані внутрішнім оформленням та текстовим наповненням. Про далеку Японію написано багато книжок, але «Банзай: Японія для допитливих» безперечно посідає серед них одну з провідних позицій.

На перших сторінках вас зустрічає невеличке вступне слово з найяскравішими цікавинками Ніппона (саме так японці називають свою батьківщину). Далі слідує карта з пам’ятками природи та архітектури, які варто відвідати кожному туристу. Або принаймні прочитати про них на сторінках цієї книги.

Тут ви дізнаєтеся, що означає японський прапор, що роблять під час ханамі, де японці полюбляють проводити свої відпустки та як по-особливому вони відчувають час.

Цікавим моментом є внутрішній взаємозв’язок тем та понять у книзі. Біля них вказано сторінки, на яких можна більш детально ознайомитися з окремими поняттями.

Яскраві сторінки та незвичні малюнки, виконані художницею Йоанною Грохоцькою, доповнюють  цікаву розповідь авторки книги. Здається, без них це видання втратило б свою неповторну атмосферу та легкість.

Для тих, хто любить відкривати перед собою не лише нові географічні горизонти, а й детально вивчати писемність, традиції та кухню далеких країн, радимо окремо зупинитися на останніх сторінках виданнях. Що ж тут такого цікавого? По-перше, є невеличкий словник найуживаніших слів та висловів, де зазначено японський правопис, транскрипцію та україномовний переклад.

Цікавою також є кулінарна рубрика «Зроби сам». Завдяки їй ви навчитеся готувати оніґірі, анко та матча-лате.

Зацікавилися? Тоді мерщій на вивчення Японії!

Автор відгуку: Анастасія Козак

Комментарии

Комментировать могут только зарегистрированные пользователи

Календарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031