Херсонская областная
универсальная научная библиотека
им. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: 9:00-18:00

«Гаррі Поттер і прокляте дитя»

Этот материал есть на украинском языке

25.09.2020 13:11

Коли битва за Гоґвардс була виграна, а Темний Лорд подоланий, увесь світ доброї магії полегшено видихнув.  І лише прихильники історії про «Хлопчика, який вижив» відчули смуток. Здавалося, розповідь про магічний світ завершено назавжди.

Тож можна лише уявити, з якою радістю вони зустріли вихід п’єси «Гаррі Поттер і прокляте дитя» за оригінальним сценарієм Дж.К. Роулінг, Джона Тіффані та Джека Торна.  Світова прем’єра вистави відбулася в лондонському Вест-Енді 30 липня 2016 року, та сьогодні кожен бажаючий може прочитати цю, вже восьму, історію поттеріани у звичному друкованому вигляді. Оформлення видання значно відрізняється від основної серії. Воно й не дивно, адже на арену подій виходять вже нові герої, хоча й без підтримки улюбленців публіки їм не обійтися.

Зображені події відбуваються через довгих дев’ятнадцять років. Гаррі, Герміона та Рон не просто виросли, прийшов час відправляти їхніх власних дітей до Гоґвардсу. І саме з цього моменту починаються нові негаразди.

Виявляється, бути батьком не так вже й легко, особливо коли ти сам не маєш, на кого рівнятися у цій справі. Гаррі завжди з півслова розумів своїх друзів, але вже значний час не може знайти спільну мову з сином Албусом. Хлопчик не втілив усі мрії свого батька та ще й потрапив у Слизерин замість Гриффіндору. Саме родинні непорозуміння й стали своєрідним поштовхом Албуса та його найкращого друга до рук темних сил. І це не просто злі чаклуни. Це дитина самого Волан-де-Морта, про яку досі ніхто не знав.

Які сили отримав нащадок Темного Лорда та хто з магів зможе протидіяти цим чарам, ви дізнаєтеся вже з самої історії. Єдине, що ми порадимо вам, це навчитися висловлювати свої думки і почуття найріднішим людям. Інколи від цього залежить життя, а інколи – і доля всього світу.

Чому б всією родиною не почитати чудову історію «Гаррі Поттер і прокляте дитя»? Вона точно об’єднає навколо себе всі покоління ваших близьких і друзів, бо віра в диво не має вікових обмежень. 

Автор відгуку: Анастасія Козак

Комментарии

Комментировать могут только зарегистрированные пользователи

Календарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031