Херсонская областная
универсальная научная библиотека
им. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: 9:00-18:00

Лоран Гунель «Бог завжди подорожує інкогніто»

Этот материал есть на украинском языке

05.05.2020 12:04

Коли в житті починається чорна полоса, а віра у власні можливості вже давно померла, кожна людина потребує підтримки та слів «Ти впораєшся. У тебе все вийде». Нам завжди потрібен той, хто буде вірити в нас навіть більше, ніж ми самі.

Алан Грінмор не надто вирізнявся серед своїх ровесників. У нього ті самі проблеми, що і в оточуючих: остогидла робота, проблеми в особистому житті, нестача справжніх друзів. А ще – відсутність будь-якого бажання та сил продовжувати так жити далі.
Саме з такими думками він стояв на металевих балках Ейфелевої вежі, на відстані кроку від завершення цього всього. Завершення самого життя.

Не досить вдалий час та місце для знайомства. Чи не так? Але саме у той момент Алан зустрів Іва Дюпре – людину, яка назавжди змінила його життя.

І здавалося б, життя у Грінмора стало налагоджуватися, він повірив у себе та свої можливості. Але таємниця, якою оповитий його «випадковий» рятівник, ніяк не дає спокою. Бо ж не може людина просто так забрести на балки вежі, давати незрозумілі й подекуди дурнуваті завдання і робити все це безкорисливо.

І ось тут Алан виявився на всі 100% правий – нічого у житті не буває просто так. Але навіть його, вже звиклого до витівок Дюпре, відповідь на цю загадку ошелешила.

Існують книги, фінал яких, у загальних рисах, відомий читачеві вже на самому початку. У творі Лорана Гунеля ви до останньої сторінки будете залишатися в інтригуючому невіданні. І повірте, розв’язка розповіді вас неабияк здивує.  

Із перших сторінок не покидає думка про схожість книги з відомим французьким фільмом «Янгол А». Із неї можна взяти для себе кілька цілком працюючих психологічних прийомів, порад із спілкування з людьми та методів боротьби з власною невпевненістю.

Це такий собі літературно-психологічний тренінг на 400 сторінок, який допоможе вам трохи інакше поглянути на власне життя. Але якщо ви дійсно бажаєте змін, робити їх доведеться власними руками.

Авторка відгуку: Анастасія Козак

Комментарии

Комментировать могут только зарегистрированные пользователи

Календарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031