Херсонская областная
универсальная научная библиотека
им. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: 9:00-18:00

Роберт Кійосакі «Богатый папа, бедный папа»

Этот материал есть на украинском языке

17.07.2020 14:54

 За цією книгою створюється не абияка черга. Її передають із рук у руки, переказують окремі фрагменти і на всіх книжкових форумах неодмінно радять до прочитання.

Чи, дійсно, книга «Богатый папа, бедный папа» Роберта Кіосакі здатна змінити життя своїх читачів?

Цільова аудиторія видання – це люди, які прагнуть стати багатими (не покращити ситуацію, а саме розбагатіти) та відкриті до змін. Та навіть якщо ви хочете підвищити свої знання з фінансової грамотності або вам просто цікаво, чому про цю книгу стільки говорять, не обходьте її стороною. Будьте певні, багато постулатів з неї таки осядуть у вашій голові і примусять дивитися на деякі речі зовсім інакше.

Отож, є два батька, які кардинально по-різному ставляться до освіти, грошей та життєвого досвіду. «Так, один отец мог сказать: “Любовь к деньгам – корень всех зол”. А другой: “Недостаток денег – корень всех зол”».

Звідки такі різні погляди та й взагалі невміння багатьох людей розпоряджатися власними грошима? Роберт Кіосакі вже на перших сторінках своєї праці дає відповідь. На його думку, фінансову грамотність треба викладати ще у школі, і це має стати одним із головних предметів навчального закладу.

Сьогодні, навіть якщо відмінно закінчив школу та університет, ти не маєш жодних гарантій на престижну роботу з високою зарплатнею. Постулат «Вчись гарно і отримаєш якісне життя» давно не працює.

А всі дорослі живуть за однаковими шаблонами: прокинутися, піти на роботу, оплатити рахунки… і так по колу. Все життя ними керує страх та жадібність. Страх у якийсь момент залишитися без грошей і непереборне жадібне бажання отримувати ще більше.

Здавалося б, це цілком логічні речі, які гарантують нам стабільність та фінансову забезпеченість завтрашнього дня. Однак саме у цьому відчутті і полягає підступ.

Ми не будемо зараз уривками описувати постулати Роберта Кіосакі. Цю книгу треба прочитати цілісно, ретельно піднімаючись, – сходинка за сходинкою.   

Кіосакі не покладе перед вами мільйон доларів. Навіть після прочитання цього бестселера вам необхідно буде самому досягти омріяного багатства. Але ви отримаєте цінні поради, які, дійсно, працюють у реальному житті. Ця книга є надійним фундаментом для вашого життя та своєрідною абеткою у світі фінансів.

Тому так, ми однозначно стаємо на бік тих, хто багато говорить про неї та радить прочитати всім своїм друзям. Але не забувайте: щоб отримати нові знання – треба бути відкритими до них.

Авторка відгуку: Анастасія Козак

Комментарии

Комментировать могут только зарегистрированные пользователи

Календарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031