Херсонская областная
универсальная научная библиотека
им. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: 9:00-18:00

«Степова симфонія»

Этот материал есть на украинском языке

05.10.2020 16:27

Поетичні збірки цінні тим, що там можна віднайти твори на будь-який смак та настрій, порівняти стилі різних авторів та віднайти свого улюбленого поета.

Тож представляємо вашій увазі антологію творів херсонських письменників «Степова симфонія». До видання увійшли твори 27 письменників Херсонщини: Віктора Вальда, Василя Загороднюка, Анатолія Кичинського, Анатолія Марущака, Леоніда Марченка, Алли Тютюнник, Наталії Чернишенко, Таїсії Щерби та інших.

Збipкa «Степова симфонія» є cвoєpiдним пpoдoвжeнням aнтoлoгiї «25». Але нинішнє видання більш солідніше, з якісним поліграфічним оформленням, твердою палітуркою та великими кольоровими фотографіями.

Ось що сказав на презентації книги її упорядник Василь Загороднюк: «Ця антологія створювалася в проєкті 60-ліття нашої спілки. Так виник задум, щоб видати щось таке солідне, гарне. Прийшли до висновку, що треба видати антологію. У неї включені всі херсонські письменники, які зараз стоять на обліку нашої письменницької організації. Це поезія, це проза. Є передмова, де тезисно викладено шлях письменницької організації за 60 років. Для учителя літературного краєзнавства буде як знахідка».

Поціновувачі творчості херсонських письменників знайдуть у книзі як нові твори авторів, так і ті, що вже давно полюбилися читачам. Наприклад, серед опублікованих тут поезій Кичинського можна знайти улюблені рядки багатьох його прихильників:

…А буде так:
Принишкнуть дерева –
і всесвіт мовби нерухомим стане.
І я відчую вперше і востаннє:
жива і скошена тече в мені трава…

Є в антології й прозові твори наших земляків. Тут і окремі сторінки з роману «Останній бій Урус-шайтана» Віктора Вальда, і роману «Тераріум» Миколи Гуренка, і роману «Відлучені» Миколи Каляки. Є і коротка проза, наприклад, твори Аліни Барнетт, Алли Тютюнник, Леоніда Марченка.

Тож якщо ви не знаєте, чого б вам зараз хотілося почитати, сміливо відкривайте антологію «Степова симфонія»! Тут ви точно знайдете щось цікаве для себе!

Автор відгуку: Анастасія Козак

 

Комментарии

Комментировать могут только зарегистрированные пользователи

Календарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031