Херсонская областная
универсальная научная библиотека
им. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: 9:00-18:00

Тімоті Феррісс «Працюй чотири години на тиждень»

Этот материал есть на украинском языке

11.12.2019 12:29

Чи може пройти повз цієї книги людина, яка працює мінімум 48 годин на тиждень? Навряд. Чи реально за такий смішний робочий час досягти успіху у всіх його розуміннях? Давайте розбиратися. Тим паче, що ця книга має досить неоднозначні відгуки на літературних форумах.

«Двадцять шість із двадцяти семи видавництв відмовилися друкувати книгу “Працюй чотири години на тиждень”». Такий початок вже інтригує, особливо якщо зазначити, що вже через кілька днів після виходу видання Тімоті Феррісс був названий найкращим автором за версією The New York Times.

Автор говорить, що його книга призначена для тих, хто втомився дотримуватися традиційного плану, відкладаючи справжнє життя на потім. Він наголошує, що зовсім не обов’язково народитися в багатій родині чи закінчити найкращий у світі університет, аби досягти успіху.

Головна проблема, як вважає Тімоті, у тому, що «люди не хочуть бути мільйонерами – вони хочуть отримувати те, що, на їхню думку, можна придбати лише за мільйони. Ідеться про дачу в гірськолижному районі Швейцарії, дворецьких, подорожі в екзотичні краї».

Метою треба ставити не самі гроші, а ту свободу вибору життя, яку вони надають. А для цього людина має зробити чотири основних кроки: це визначення, усунення, автоматизація та визволення.

Будьте готові до того, що у цьому виданні ви не знайдете чітких вказівок до дій, «розкладених по поличкам». Немає тут і готового алгоритму дій. Основа розповіді – це поради від людей, які змінили свій стиль життя.

У книзі є розділ «Рекомендована література», але починається він досить дивно. Цитуємо: «Знаю, знаю. Я радив не приділяти надто багато часу читанню книжок. Тому я звів список рекомендованої літератури до найкращих, згаданих читачами в їхніх відповідях на моє запитання: “Яка книга змінила ваше життя?”»

Паралельно з книгою був створений блог, де кожен бажаючий міг поділитися власними методами, як досягти успіху та найкращих результатів.

Довіряти таким виданням чи ні – особиста справа кожного. Але від себе хочемо додати кілька зауважень. По-перше, робота у США та Україні відрізняється дуже сильно, тож не всі поради можна застосувати у нашій державі. По-друге, говорити (у нашому випадку – писати) про 4-годинний робочий тиждень і насправді працювати за таким принципом – то дві великі різниці. І навіть надпис на обкладинці «бестселер за версіями The New York Times, The Wall Street Journal та USA Today» мало що змінює у цьому плані. Тож будьте уважними при дослухуванні до будь-яких порад.
Бажаємо вам отримувати від роботи не лише фінансове, а й моральне задоволення!

Автор відгуку: Анастасія Козак

Комментарии

Комментировать могут только зарегистрированные пользователи

Календарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031