Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

ТВІ-словник

Меню розділу

ТВІ-словник

Тві-аккаунт-обліковий реєстраційній запис, що містить відомості, які користувач «Твіттера» повідомляє про себе, необхідні для підключення до системи-ім'я користувача (логін), пароль, анкетні дані про користувача (персони або організації) та ін.

Твіт-назва будь-якого посту (повідомлення) у «Твіттері», який не є приватним.

Пост (повідомлення) обмежений 140 символами.

Реплай (Reply, replies)-повідомлення, яке є відповіддю на інше повідомлення.

Ретвітнути (ретвіт)-функція, що дозволяє користувачам «Твіттера» швидко і зручно додавати вподобані матеріали на свою сторінку. Відповідно повідомлення, опубліковане за допомогою цієї функції, називається ретвіт.

Твіттер-клієнти - програми для роботи з сервісом «Твіттер».

Твіттер-стрічка - стрічка новин, що приходять від усіх, за ким стежить (кого читає) користувач. Записи в стрічці мають тимчасову значимість, вони відсортовані у зворотному хронологічному порядку, тобто новина того, хто написав останнім, знаходиться зверху.

Твіттеряни (твіттеровчани) - мікроблогери «Твіттера».

Фолловер - користувач «Твіттера», підписаний на чиюсь стрічку новин і автоматично одержує всі її повідомлення.

Контент-план особливо корисний у перші місяці життя спільноти. Але необхідно, щоб основна частина вашого контенту залишалася релевантною довгий час.

Хештег - слова, що починаються з решітки (#), які вставляються перед повідомленням в «Твіттері» для позначення теми запису (# бібліотека). Хештеги створені для того, щоб об'єднувати близькі за темою повідомлення та їх авторів, які пишуть про одні і ті самі речі.

Проставляючи хештеги в повідомленнях, можна привернути увагу тематичних послідовників, однодумців до своїх новин та профілю.

Фолловінг - підписка на стрічку новин обраного користувача в «Твіттері».

Бекграунд - задній фон сторінки в «Твіттері».

Списки - функція сервісу, що дозволяє систематизувати тих, за ким стежить користувач, і надає більш зручний спосіб читання твіттер-стрічки.

Згадка - функція сервісу, що дозволяє відстежити всі дії, які відбуваються з «Твіттером»: згадки, інформація про ретвіти.

Близькі за духом - функція сервісу, яка автоматично підбирає ті мікроблоги, що подібні за тематикою з вашим і які могли б представляти для вас інтерес.

Массфолловінг - автоматичний масовий фолловінг користувачів «Твіттера» (за допомогою інструментів, що генерують автоматичні приватні повідомлення кожному новому читачеві (фолловерові) або ручні, а потім очищення списку від тих, хто не зафоловив у відповідь.

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 3031