2023
3 січня 2023 року «Жовта стрічка» поширила понад 500 патріотичних листівок на території тимчасово окупованого Криму.
12-13 квітня 2023 року відбулася пересувна виставка, присвячена діяльності руху «Жовта стрічка», з якої європейці могли дізнатися, як українці в російській окупації чинять опір ворогу.
23 липня 2023 року – зустріч координаторів в окупованому Криму з метою розроблення плану нових акцій та демонстрації оновленого чат-боту «РАЗОМ».
15 серпня 2023 року рух спротиву запустив чат-бот «Очі», що допоможе українцям розповісти про злочини рашистів на тимчасово окупованих територіях нашої країни. Вся зібрана інформація передається у відповідні органи та організації, які займаються розслідуванням та притягненням до відповідальності злочинців.

Очі спротиву. Фото: Telegram. «Жовта стрічка»
5 грудня 2023 року український саундпродюсер Ігор Кириленко, празький композитор Томаш Дворак (Floex) та рух спротиву окупації «Жовта стрічка» створили саундтрек Yellow Ribbon з метою привернення уваги до людей, які щоденно піддаються переслідуванню за українську позицію на тимчасово непідконтрольних Україні територіях.

Кадр із відео музичного саундтреку Yellow Ribbon руху спротиву «Жовта стрічка». Фото: Instagram. Igor Kirilenko
Сам саундтрек ви можете переглянути в Instagram за посиланням:
https://www.instagram.com/reel/C0bPcOjNzcp/?utm_source=ig_embed&ig_rid=31460d61-3b3f-4a01-838b-82392c8ffe10
2024
3 січня 2024 року активісти руху у тимчасово окупованому Криму поширили понад 100 повідомлень російським загарбникам на рублях, написавши на російській банкноті: «2024 – останній рік окупації. Україна переможе».

Одна із форм спротиву в окупованому Криму. Фото: Telegram. «Жовта стрічка»
16 лютого 2024 року до Дня Єднання активісти руху провели акцію «Разом». Листівки, жовті стрічки та написи із гаслами «Єднання – сила», «Разом ми незламні», «Україна єдина» з’явилися у Луганську, Алчевську, Старобільську, Мелітополі, Енергодарі та Новій Каховці.
10 березня 2024 року організовано флешмоб у Криму «Єдине серце України». У Севастополі, Ялті та Сімферополі замайоріли половинки сердець.
12 березня 2024 року – акція на тимчасово окупованій території «Прапор запеклості». Активісти закликали свою аудиторію здійняти прапор запеклої боротьби заради тих, хто в окупації та не може зробити це відкрито.

Спротив окупації триває. Фото: Telegram. «Жовта стрічка»
28 березня 2024 року рух «Жовта стрічка» провів у Брюсселі, в Європарламенті, акцію солідарності з активістами руху. Жовті стрічки на банері намалювали представники 14-ти країн: Болгарії, Бельгії, Греції, Естонії, Данії, Латвії, Литви, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, Швеції, Чехії та Франції.

Акція руху «Жовта стрічка» в Європарламенті. Фото: t.me/yellowribbon_ua
12 червня 2024 року запущено потяг №192/191 «Жовта стрічка», який курсує від Одеси до Краматорська та є символом підтримки спротиву українців на тимчасово окупованих територіях. У кожному вагоні можна знайти скриньки із спеціальними листівками, на яких пасажири можуть написати слова підтримки активістам руху.

Потяг «Жовта стрічка». Фото: «Укрзалізниця»
22 червня 2024 року – проведення акції в окупованій Ялті: «Ми тут! Ми Україна!».

Акція в окупованій Ялті. Фото з відкритих джерел
26 серпня 2024 року оприлюднено сервіс на окупованих територіях «Ти в Україні», найголовніше призначення якого – допомагати людям залишатися українцями попри весь тиск російських силовиків та пропагандистів. Він передбачає надання безкоштовного VPN, відеоматеріалів та рекомендацій.
18 листопада 2024 року активісти руху підняли український прапор на масиві Ільяс-Кая, поблизу Севастополя. Це черговий доказ незламності українців навіть після 10 років окупації.
2025
10 січня 2025 року активісти руху поширюють українські гасла: написи та стрічки з'явилися на вулиці Оборонній у Луганську, проспекті Леніна в Макіївці, у громадському транспорті Донецька та на вулицях Перевальська.
26 лютого 2025 року учасники руху провели акції у Ялті, Севастополі, Сімферополі та Джанкої, опублікувавши відповідні фото у своєму Telegram-каналі.

Розповсюдження української символіки на ТОТ. Фото з відкритих джерел
Діяльність руху «Жовта стрічка» стала новим витком в історії цивільного спротиву. Третій рік поспіль учасники таємної формації всіляко показують, що вони не змирилися з гнітючою дійсністю та продовжують нагадувати всім, що правда – на нашому боці, й жодні витівки окупаційної влади не змінять їхньої думки, бо віра у свободу – сильніша за страх.