Проекти > Центр для користувачів з особливими потребами

Центр для користувачів з особливими потребами

  Центр для користувачів з особливими потребами

Центр створено за підтримки Посольства США в Україні та Міжнародного благодійного фонду FORCE (Нідерланди).

Місія Центру - забезпечити фізичний та інтелектуальний доступ до інформації читачам з обмеженнями, через які їм важко або неможливо використовувати загальнодоступні ресурси. Це стосується також людей з тимчасовою інвалідністю, наприклад, через нещасний випадок, а також тих, хто має певні обмеження через вікові зміни.

Центр пропонує послуги для користувачів з вадами зору, а також надає допомогу у доступі до інформаціі іншим категоріям користувачів з особливими потребами ( інвалідам 1-3 груп, членам їх сімей, соціальним працівникам, корекційним педагогам, читачам похилого віку.

 

 

Останні події:

Бібліотека - безмежний простір для розвитку особливої дитини. І яскравим тому прикладом став проект театр "Звичайна роль - особливий актор",  учасниками якого є діти-аутисти та діти з синдромом Дауна.  Театр при Гончарівці – це не тільки  унікальна можливість для особливих дітей реалізувати свій потенціал та розвинути свої здібності, але й ефективний спосіб привернути увагу суспільства до їхніх проблем. Як  все розпочалося та як відбувається підготовка до першого виступу читайте  тут,  тут, тут  і тут.

Працівники центру намагаються максимально відоповідати запитам своїх особливих юних користувачів. Тому досить часто Центр виступає організатором цікавих та незвичайних заходів, що проходят за межами бібліотеки. Ось фоторепортаж про одну таку подію - детальніше.  

Пошук роботи для людини з інвалідністю - це завдання підвищеної складності. Під час семінару "Техніка пошуку роботи", який був розроблений спеціально для людей з особливими потребами, слухачі дізналися про ефективні методики та інструменти, які допоможуть  знайти справу свого життя. Детальніше - тут  і тут  

Чи знали ви, що улюблений фільм може багато розповісти про вашу особистіть? Недарма, сьогодні у світовій психологічній практиці активно впроваджується кінотерапія. Це - один з підвидів   арт-терапії, який допомогає людині визначити психологічні проблеми та cкорегувати їх. Нещодавно  сенас кінотерапії пройшов і у бібліотеці. Як все було - читайте  тут  

Слухайте  записи з архіву РадіоКавун: вірші Ф.Ніцше та М.Богдановича мовою оригіналу та в перекладах  

Хочете дізнатись більше про спеціальний формат DAISY, дуже зручний для незрячих читачів? Наш блог Crazy DAISY стане вам у нагоді!

Завантажити книжки у дейзі-форматі можна на спеціальному ресурсі http://daisy-ukr.svefi.net/download

 

 

 

 

 

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день