Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

10 причин записатися до бібліотеки

ДРУЗІ!
ВИ ЩЕ НЕ ВСТИГЛИ ЗАПИСАТИСЯ ДО БІБЛІОТЕКИ?

ПОСПІШАЙТЕ!


 • 1. Вам не потрібно думати, чим зайнятися у вільний час, бібліотека зробить це за вас! Адже у нас можна корис­но провести день, знайти однодумців, взяти участь у заходах, скористатися новинками зі сфери змістовних розваг та роз­витку. Гральна консоль «PlayStation 4 Pro» – чудовий привід зустрітися з друзями у книгозбірні та разом поринути у світ дивовижних пригод, вражень і емоцій. А як альтернатива сучасним гаджетам – настільні ігри.

  Тут також є ігрове місце для вашої дитини.

 • 2. У бібліотеці завжди вам раді та готові допомогти вибрати книгу, отримати довідку, знайти статтю, підібрати музику. Із бібліотекарем можна порадитись, отримати консультацію та допомогу в пошуку інформації. У відділі абонемента можна познайомитись із книжковими новинками та виданнями авторів, яких читають сьогодні, і взяти їх додому в тимчасове користування.

 • 3. У нас можна отримати юридичні та медичні консультації, записатися на курси іноземних та української мов, медійної та цифрової грамотності, майстер-класи, обрати клуби за інтересами. Тут можна багато чому навчитись! Збагачуйтеся необхідними знаннями та ресурсами для реалізації своїх ідей!

 • 4. Технологічні новинки – 3D-принтер та 3D-сканер – дозволяють проводити для вас творчі майстерні з цифрового моделювання та виготовлення прототипів різних моделей. Інтерактивний стіл допоможе здійснити віртуальний 3D-тур музеями світу. У нас є розумні ручки, які читають німецькою та англійською мовами. А з нашим книгобайком заманливо відправитися у «велотур». І це далеко не всі технологічні цікавинки Гончарівки!

 • 5. До ваших послуг – креативний простір MakerSpace! Тут ви можете навчитися робити щось своїми руками, користуючись сучасними девайсами: електричною швейною машинкою Janome Decor, плотером Silhouette Cameo 3, різаком, конструктором Lego Mindstorms EV3, 3D-ручками. MakerSpace запрошує відвідувачів із будь-яким рівнем майстерності! А ще на MakerSpace можна вивчити можливості сучасних приборів, серед них: мікроскоп Levenhuk DTX 500 LCD із вбудованим LCD-дисплеєм, інфрачервоний медичний термометр TM-65Е, метеорологічний мембранний барометр-анероїд, мультиметр Mastech MS8238.

 • 6. Шанувальників книжкового мистецтва та історії книги чекають раритети відділу рідкісних видань. Тут ви зможете побачити книжку-крихітку розміром 17x20 мм та диво сучасної поліграфії – «Мастер и Маргарита» М.Булгакова на одному аркуші формату А4, а також багато інших унікальних книжкових експонатів.

 • 7. У нас є багато затишних комфортних місць, де можна залишитись на самоті з гаджетом або книгою, насолоджуючись атмосферою позитиву.

 • 8. Емоційної рівноваги ви можете досягти, читаючи з пухнастим другом – яскравою собакою Кіміко. Беріть улюблену книгу та приходьте до бібліотеки на сеанси каністерапії у «Зону Кіміко».

 • 9. У бібліотеці активно впроваджується  ідея інклюзії, всіляко підтримується процес включення осіб з інвалідністю в активне громадське життя. Ми проводимо інклюзивні заходи, де кожен може розкрити свої творчі здібності. У спеціально облаштованому Центрі люди з порушеннями зору мають можливість читати книги шрифтом Брайля, користуватись відео­збільшувачами, слухати аудіокниги. А комп’ютери зі спеціалізованим програмним забезпеченням синтезу мови допоможуть відвідувачам у пошуку інформації в Інтернет.

 • 10. Ви можете отримати доступ до адмі­ніс­т­ративних послуг самостійно або звернувшись за консультацією до бібліотечних фахівців. Вони допомо­жуть вам створити електронні скриньки та власні кабінети на сайтах комунальних підприємств міста, і ви не матимете ні­яких проблем із наданням показників ваших лічильників.


 • А ще ми подбали про приємні зручності для вас! Наприклад, на випадок зливи у нас можна без­коштовно скористатись парасолькою.

Прийдiть i переконайтеся, що все саме так, i, ми впевненi, бiблiотека стане для вас найулюбленiшим мiсцем навчання та самовдосконалення, змiстовного дозвiлля та сімейного відпочинку, спілкування і натхнення!

Календар подій

     1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 2930
31