Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Бібліотечний сервісний центр – до послуг кожного

30.09.2019 13:36

У чудове свято, Всеукраїнський день бібліотек, що відзначається 30 вересня, у місті Херсоні відбулася знакова подія – відкриття бібліотечного сервісного центру в Херсонській обласній державній адміністрації. Це унікальний проєкт Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара та адміністрації.

Ініціатива створення такого центру в самому серці нашого міста належить Світлані Віталіївні Думинській, начальнику управління культури Херсонської обласної державної адміністрації.

Ідея діяльності сервісного центру полягає в тому, аби зробити доступ до книг та читання ще легшим для мешканців міста та області, які працюють чи відвідують у справах обласну адміністрацію чи обласну раду. Ще одна важлива мета – допомогти кожному, хто цього потребує, розібратися у вирі сучасного потоку інформації, опанувати онлайн-сервіси різних служб, якими доводиться постійно користуватися.

На врочистому відкритті бібліотечного сервісного центру зі словами привітання виступив очільник області Юрій Веніамінович Гусєв. Він зазначив, що створення такого осередку – важливий крок уперед у розвитку культури та освіченості населення області.

Світлана Віталіївна Думінська зауважила, що подібні центри існують у багатьох містах провідних країн світу, і тепер серед таких міст буде й наш Херсон. Серед пріоритетних напрямів діяльності центру пані Світлана виділила ознайомлення користувачів із новинками сучасної літератури з різних галузей знань, проведення цікавих соціокультурних, освітніх, дозвіллєвих заходів, тренінгів, майстер-класів тощо. Тож, очевидно, у діяльності бібліотечного сервісного центру – велике майбутнє.

Директор Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара Надія Іванівна Коротун зазначила, що книгозбірня завжди знаходиться на декілька кроків попереду розвитку суспільства, і тому готова в потрібний момент надати населенню ті послуги, яких воно найбільше потребує. Тому крім цікавих і потрібних книжок у центрі є доступ до мережі «Інтернет», приємні куточки відпочинку та, звісно ж, розумні бібліотекарки, які готові надати кожному користувачеві інформаційну допомогу будь-якої складності.

Тож знайдіть можливість і обов’язково відвідайте бібліотечний сервісний центр, що знаходиться на І поверсі Херсонської обласної державної адміністрації.

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 1718192021
22232425262728
2930