Головна Новини Бібліотека долає стереотипи

Бібліотека долає стереотипи

09.07.2021 10:14

Якщо ви у відпустці чи просто вихідні, а негода зламала ваші плани і ви не знаєте, що робити… вихід є – пропонуємо завітати до Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара.

А взагалі, як давно ви тут були? У бібліотеці багато змін  – від функцій до дизайну меблів. Бо ж ми продовжуємо долати усталені стереотипи, перетворившись у сучасний простір культури і дозвілля. І у центрі всіх змін – користувачі та їх потреби. Зараз Гончарівка надає відвідувачам бібліотечний простір нового формату. Так, якщо ви ще не знаєте, у нас створено комфортні місця для читання, релакс-зона, зручне робоче місце користувача з видом на Дніпро. Ми запропонуємо вам комфортні м’які меблі, цікаві за дизайном виставкові та книжкові стелажі, різноманітні інсталяції. Бібліотека має всю базову сучасну техніку для проведення презентацій, зустрічей, концертів. А якщо ви не хочете читати традиційну паперову книгу – до ваших послуг електронна бібліотека, три інтернет-центри та вай-фай на кожному поверсі. Як бачите, бібліотека прагне бути цікавою та відкритою для всіх категорій користувачів!

А на творчому майданчику Maker Space створено ідеальні умови для дозвілля та реалізації креативних ідей. Це простір, який формує соціум перспективних, інноваційних та сучасних людей. У  відвідувачів майданчику є унікальна можливість реалізувати свої креативні задуми за допомогою сучасних девайсів: конструктора Lego Mindstorms EV3; електричної швейної машинки Janome Decor; 3D-ручки; барометра-анероїдного мембранного метеорологічного; мультиметра Mastech MS8238; плотера Silhouette Cameo 3; ігрової приставки PlayStation 4 Pro.

Усе це і багато іншого чекає на вас у Гончарівці! Неодмінно завітайте до книгозбірні, і ви гарантовано отримаєте насолоду від сучасної бібліотечної атмосфери та її нових послуг.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 1819
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день