Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Бібліотека виходить у радіопростір

22.09.2015 09:02

Святкуючи цього року День міста наша книгозбірня вийшла за межі бібліотечного простору і приєдналась до загальноміських заходів на набережній Херсона.
Але Центр для користувачів з особливими потребами, влаштувавшись у бібліотечній радіорубці, перетнув межі міста, країни, континенту. Адже наше онлайн-мовлення засобами Інтернет-радіо можна було почути у будь-якому куточку земного шару, підключившись за наданим посиланням.
У нашу радіорубку заглядали відвідувачі фестивалю на набережній, вітали Херсон і херсонців, читали вірші відомих поетів та свої власні, ділились враженнями від побаченого, відповідали на питання краєзнавчої вікторини, отримуючи фішки у соціокультурному проекті "Вітрила надії". У намет-радіорубку зазирнули літературні герої (капітанів Греїв та Ассолей було навіть декілька), херсонські поети і музиканти, учасники Тишо-Тишо-фесту, наші постійні читачі, почесні громадяни міста і керівництво бібліотеки. :-)
А ті, хто був далеко, слухали трансляцію і здійснювали зворотній зв’язок через скайп та соціальні мережі. І все це відбувалось у польових умовах і часто за відсутності електроструму!
Отже, нова форма інформування громади - Інтернет-радіо - народжувалась у самому вирі життя херсонців і пройшла випробування святковим екстрімом.
Інновація сподобалась всім без винятку, і ми маємо намір продовжувати наше онлайн-мовлення з бібліотеки та з цікавих культурних подій міста.
Хочеться висловити величезну подяку команді волонтерів, що складалася із волонтерів Центру для людей з особливими потребами Херсонської ОУНБ ім. О. Гончара, майбутніх журналістів - студентів ХДУ, що вели ефір і надавали технічну підтримку, а також нашим дуже відділеним слухачам, завдяки яким ми маємо запис ефіру для прослуховування і аналізу.
Ірина із Кемеровської області РФ, тобі окрема подяка!

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
2728293031