Головна Новини Бібліотека, яка вражає!

Бібліотека, яка вражає!

23.10.2019 09:43

Нещодавно на екскурсію до бібліотеки завітали гості з сонячного міста Генічеська. Першими, хто зустрів нових друзів книгозбірні, були герої книги Льюїса Керрола «Аліса в країні див» – карткові Король та Королева, котрі вручили їм невеличкі подарунки на згадку.

Співробітниці відділу документів з мистецтва підготували імпровізаційну гру-казку «Царівна жаба», під час якої кожен з присутніх зміг відчути себе справжнім актором. Побували екскурсанти і в «печері часу» Гончарівки – книгосховищі, де змогли доторкнутися до газет, яким понад 100 років, та ознайомитися з особливою книгою, котра виконує бажання. У повному захваті друзі книгозбірні залишились після відвідування відділу рідкісних та цінних видань, де на власні очі побачили колекцію мініатюрних видань та старовинних книжок, ознайомилися з уривком з «Книги мертвих» на папірусі. У секторі документів з економічних, технічних та природничих наук знаходиться творчий майданчик Maker Space. Там усі бажаючі змогли ознайомитись із таким сучасним обладнанням, як швейна машинка, мікроскоп, цифровий мультиметр, барометр, конструктор Lego.

А ще на гостей чекали різноманітні розваги: «Краєзнавчий дартс», «Морський бій», «Веловікторина», майстер-клас із 3D-ручки та багато іншого. Неймовірною несподіванкою для читачів стало знайомство з собакою-терапевтом Кіміко Такара. Гості були вражені тими змінами, що відбуваються у сучасній бібліотеці. Наприкінці зустрічі екскурсанти висловили бажання завітати до нашої книгозбірні ще не один раз.

Якщо ви шукаєте щось нове або хочете відпочити від сірих буднів – приходьте до Гончарівки, і ми здивуємо вас своїми можливостями!

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 2526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день