Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Бібліотека йде до вас

Бібліотека йде до вас

11.04.2012

Вже кілька років поспіль бібліотека практикує виїзні дні інформації до різноманітних установ. І якщо раніше популяризація бібліотечних фондів та ресурсів переважно впроваджувалася для молоді: учнів та студентів, то останні виїзні дні інформації були розраховані на «дорослу аудиторію»: наукових працівників, фахівців, педагогічні колективи. 9.04.2012 року працівники відділу обслуговування вирушили на першу зустріч з педагогічним колективом Херсонського ліцею журналістики, бізнесу і правознавства.
День інформації умовно складався з трьох основних презентацій: тематичної літератури, тематичних періодичних видань та віртуальних ресурсів та сервісів бібліотеки.
Бібліотекар  сектору технічної, економічної та сільськогосподарської літератури представила педагогам ліцею книжкові видання з економіки, організації бізнесу, які зможуть стати у нагоді ліцеїстам, що вивчають економіку і планують у майбутньому вступити на економічні спеціальності. Зав. сектором періодичних видань презентувала колекцію педагогічної преси – це науково-методичні, науково-теоретичні та наукові видання, які допоможуть викладачам у виховному та навчальному процесі. Гуманітарний сектор презентував видання з журналістики, Інтернет-журналістики, права та методики викладання предметів. Зав. сектором соціокультурної роботи розповіла про віртуальні ресурси Херсонської ОУНБ ім. Олеся Гончара та продемонструвала, як  спеціальні сервіси, що розміщені на сайті бібліотеки, можуть бути корисними у роботі фахівців та науковців.

Коментарі

Anonymous
17.04.2012 19:57

Сходить-сходили! Результат? Они остались довольны? Дружной гурьбой завтра прибегут в библиотеку? 

Напишіть свій коментар

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16171819202122
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день