Бібліотеки світу

Бібліотеки світу

www.loc.gov

Бібліотека Конгресу США.
Одна з найбільших бібліотек світу. Розташована у Вашингтоні. Є науковою бібліотекою Конгресу США, обслуговує урядові органи, дослідницькі установи, науковців, приватні фірми і промислові компанії, школи.


www.bl.uk

Британська бібліотека (англ. British Library) — національна бібліотека Великої Британії. Закон про її створення шляхом об'єднання бібліотеки Британського музею і ряду менш значущих колекцій було прийнято парламентом у 1972 році; нова будівля бібліотеки в Лондоні відкрилася 1 липня 1973 року. Одна з найбільших бібліотек світу (кількість одиниць зберігання перевищує 150 млн).

www.dnb.de

Національна бібліотека Німеччини (нім. Deutsche Nationalbibliothek (DNB)) — центральне сховище друку та національний бібліографічний центр Федеративної Республіки Німеччини. Завдання бібліотеки: створення вичерпного документного архіву безтермінового збереження літератури Німеччини та німецької екстеріорики (германіки); популяризація німецької та німецькомовної літератури та культури.

www.rsl.ru

Російська державна бібліотека.
Історія, довідкові дані, послуги, що надаються. Фонди бібліотеки, електронний каталог. Науково-дослідна діяльність, проекти, публікації. Нові надходження.

www.gpntb.ru


Державна публічна науково-технічна бібліотека Росії.
  Відомості про фонди і послуги. Сторінки проектів. Каталоги і бази даних: опис, доступ. Огляд тематичних конференцій і семінарів.

 

www.nlr.ru
 


Російська національна бібліотека, Санкт-Петербург.
Опис фондів, колекцій, видань, рукописів. Електронні каталоги. Інформація про програми, проекти, проведені виставки, семінари. Каталог видань. Довідкові відомості про бібліотеку.

www.nlb.by


Національна бібліотека Білорусі. Історія і структура бібліотеки, правила користування, режим роботи, послуги.

www.library.nstu.ru


"Бібліотека Новосибірського університету" (НГТУ).
 Структура, відвідуваність, річна кніговидача, правила користування, додаткові платні послуги. Інформаційні ресурси і електронні картотеки бібліотеки.

 

 

Календар подій

   1 2 345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день