Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Бібліовечірка «Відчуй рок-н-рол!»

24.04.2019 13:25

Всесвітній день рок-н-ролу (World Rock-n-roll Day) – яскраве свято любителів цієї ритмічної, цікавої та змістовної музики. Воно відзначається щорічно в усьому світі у квітні. Передумовою його виникнення став запис синглу «Rock Around The Clock» Білла Хейлі (Bill Haley), що став знаковим у новому музичному напрямку, який швидко подолав межі США та поширився  країнами і континентами, кинувши виклик суспільству і традиціям.

Наша книгозбірня не залишилася байдужою до цього свята та вирішила порадувати ритмами рок-н-ролу вихованців загальноосвітньої школи №47 на бібліовечірці «Відчуй рок-н-рол!». Після невеличкої історичної довідки про зародження цього стилю музики на заході пролунали чисельні хіти відомих виконавців. Джон Леннон, Курт Кобейн, «Бітлз», «Лінкін Парк», «Скорпіонс» та багато інших гуртів та співаків радували дітей своєю незабутньою творчістю. Кожна пісня супроводжувалася розповідями ведучого про її зміст та умови, в яких вона записувалася. Діти охоче підспівували та ділилися власними музичними вподобаннями. Частина заходу була присвячена розповідям про цінності, за які боролися молоді люди, які слухали рок-н-рол: свобода, шалене бунтарство проти закостенілих антилюдських проявів репресивних державних інститутів; гідне життя без будь-яких проявів дискримінації; суспільство, що засноване на засадах любові, взаємоповаги та толерантності.

Присутні переглянули відеоматеріали про те, як в умовах Радянського Союзу молодь боролася проти військової пропаганди та тоталітарного комуністичного режиму силою музики та філософії рок-н-ролу. Також згадали історію розвитку українського рок-н-ролу та його представників.

В кінці заходу всі охоче танцювали, співали, а також демонстрували знак «Миру», який став головною «візитівкою» тих, хто любить рок-н-рол.

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 1920212223
24252627282930