30.03.2023 14:57
![](images/pages/lib/news_1/bitva-z-temryavoyu-bucha-irpin-gostomel-news-27d.jpg)
Війна — це страшно, бо боїшся за життя найдорожчих. Війна — це дорого, бо гинуть тисячі красивих вільних людей. Війна — це сумно, бо пустують стіни дитячих садків та шкіл.
Росіяни завжди сіяли зло, а війну в Україні перетворили на тисячі звірячих убивств, на кількатисячні братські поховання, на кільканадцять сотень згарищ.
На мапі України Буча, Ірпінь та Гостомель на довгі роки закарбуються в пам’яті як міста, де відбулися трагічні події, що своєю жорстокістю шокували людство.