Головна Новини Чи бути успішними – вирішуєте ви!

Чи бути успішними – вирішуєте ви!

28.10.2021 09:59

Усі ми прагнемо бути успішними людьми, але життя не завжди сприяє нашій самореалізації. Для досягнення успіху людині потрібно наполегливо йти до своєї мети, багато працювати й уміти брати на себе відповідальність. По-перше, успішними не народжуються, а стають. Наполегливість у втіленні своїх мрій дозволить отримати від життя все, чого ви хочете. По-друге, коли трапляються невдачі, більшість людей знаходить різні виправдання або звинувачує інших. Якщо ви не навчитеся відповідати за свої вчинки й виправляти помилки, то не зможете досягти успіху.

Про це розмірковували слухачі міського центру зайнятості, які нещодавно відвідали онлайн-тренінг «Мій шлях до успіху». Введення обмежень «червоної» зони, спричинене пандемією COVID-19, не могло не позначитися і на нашій співпраці з партнерами. Тож проєкт «Шлях до успіху», що реалізується книгозбірнею спільно з Центром зайнятості, переформатовано в онлайн-формат і наразі проводиться на платформі ZOOM.

Значну увагу на заході було приділено конфліктам. Виконавши тест, слухачі встановили, наскільки вони врівноважені люди. Також учасники довідалися про основні стилі поведінки під час конфлікту; про шість кроків виходу із конфліктної ситуації, які є найбільш оптимальними. Тренери дали практичні рекомендації щодо того, як треба діяти, аби уникнути суперечок; як стримати наростання агресії; як конструктивно та делікатно критикувати, щоб критика була ефективною і при цьому не завдала людині психологічної травми.

Пам’ятайте: чи бути успішнимі – вирішуєте ви!

Календар подій

1 2 3 4 5 67
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 2728
2930     
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день