Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Читати – нове відкривати: у бібліотеці продовжує роботу інноваційний проект «Читаймо разом з Кіміко»

21.01.2020 16:47

Читання із собакою  –  незвичний, але досить ефективний «інструмент», який сприяє покращенню навиків читання у дитини. Крім того, каністерапевтичний елемент таких читань позитивно впливає на емоційний  стан дитини.

До  речі, собака для читання – досить розповсюджене явище в скандинавських країнах та США. Згідно експертних оцінок, собаки для читання не тільки формують у дитини любов до друкованого слова, але й суттєво впливають на навчання школярів. В освітніх установах вказаних країн дуже часто на уроках можна зустріти чотирилапого «асистента», який пройшов спеціальну підготовку та має відповідний сертифікат.

Щоб відчути на собі ефект від занять з подібною собакою, херсонцям не треба вирушати у далекий край, адже у місті  проживає унікальна та єдина на всю країну Кіміко Такара, яка має всі необхідні документи та носить гордий статус «Собака для читання». Щосуботи Кіміко відвідує обласну книгозбірню, де зустрічається з малечею, яка хоче покращити техніку читання або віднайти психологічну рівновагу, налагодити контактність, зняти емоційне напруження.

Не стала виключенням й остання субота, 18 січня. На зустріч з Кіміко  разом з батьками завітали постійні учасники проекту «Читаймо разом з Кіміко»: Григоренко Аделія, Мойсеєнко Софія та Олександра Балуда. Дівчата підготували улюблені твори, які без сумніву дуже сподобалися Кімі.

Вперше на зустріч з Кіміко прийшов маленький Михайло Лозицький, який тільки-но навчається читати.

Кожен сеанс – це безліч емоцій та позитивних вражень не тільки з боку учасників, але й з боку їхніх батьків. Терпіння в навчанні, посидючість, позитив та гарний настрій – ось що відмічають мамусі, татусі та бабусі після сеансів читання з Кіміко.

Нагадуємо, що проект «Читаймо разом з Кіміко», який поєднує у собі читання улюбленої книжки з елементами каністерапії, розпочався у минулому році на базі наукової книгозбірні.

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 3031