Шановні користувачі! У серпні та вересні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини «Давайте жити дружно?..»

«Давайте жити дружно?..»

03.06.2016 06:50

Чи згодні ви з тим, що природне середовище є партнером людини в її повсякденному житті, що саме від природи ми отримуємо безліч корисних багатств? У Центрі екологічної інформації впевнені, що природа, її краса і велич залишаються нашим головним скарбом. Але, на жаль, дуже часто люди забувають, що крім них природа є домівкою ще й для тварин.
Задля виховання гуманного ставлення до тварин та попередження випадків жорстокості у поводженні з тваринами Центр екологічної інформації проводить пізнавальну хвилинку «Давайте дружити з тваринами».
За останні кілька днів в рамках програми «Літо в бібліотеці» гостями екоцентру стали молодші школярі зі шкіл №31 та №56, для яких і було проведено цей захід.
Школярі дізналися багато нового про міжнародний Рух за визволення тварин та ознайомилися з офіційними документами з цієї проблеми у світі та в Україні. Також обговорили неоднозначні питання щодо існування на планеті окремих видів тварин або комах взагалі. Найуважніше учасники слухали про ті види тварин, які безповоротно зникли з планети в наслідок діяльності людини. Школярі з захопленням переглянули відео про життя диких тварин у природному середовищі.
Протягом заходу діти згадували своїх домашніх улюбленців, ділилися власним досвідом з догляду за тваринками.
Наостанок разом з керівником Центру діти склали правило екологічної поведінки людини:

«Слід усім запам'ятати:
Тварин треба захищати
Їх оселі не руйнуй
Краще взимку підгодуй!»

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день