Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

День інформації для людей поважного віку

09.10.2019 11:16

Другий місяць осені починається з особливої дати, адже 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН.  Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

3 жовтня херсонці завітали до Гончарівки на День інформації «Мої роки – моє багатство». Захід розпочався зі знайомства з можливостями   інформаційного терміналу, який нещодавно встановлений у книгозбірні.

Учасники зустрічі були приємно вражені спрощенню системи доступу до соціально важливої інформації та процедури звернення до органів місцевого самоврядування. Цікавою та корисною для гостей бібліотеки стала юридична консультація Костянтина Капошиліна з питань субсидій, житлово-комунальних послуг, роботи ОСББ та ін. Важливим для читачів поважного віку виявилось спілкування з головним спеціалістом відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України у Херсонській області Оленою Скоробагатько. Вона відповіла на чисельні запитання стосовно перерахунку пенсій, різниці між трудовим та страховим стажем та ознайомила учасників заходу з веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України. Кожному бажаючому була надана можливість отримати доступ до особистого кабінету на веб-порталі. Наприкінці Дня інформації на гостей чекала екскурсія бібліотекою.

Учасники висловили свою вдячність за інформативний та цікавий захід та сподівання на подальші зустрічі.

Якщо ви маєте потребу в інформації та спілкуванні – приходьте до нашої бібліотеки, адже Гончарівка дбає про своїх користувачів!

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 1516
17181920212223
24252627282930