Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

День фахівця для психологів та соціальних працівників закладів освіти

16.04.2015 12:08

Бібліотека намагається формувати нову технологію взаємодії з користувачем-фахівцем, шукає нові шляхи наближення його до книгозбірні. Всю свою діяльність із фахівцями бібліотека формує з урахуванням їхніх освітніх та інформаційних потреб.
Наш складний час накладає значний негативний відбиток як на психічному, так і на фізичному здоров’ї дитини. Особливо це стосується дітей, що потерпіли через воєнні дії на Сході України. Такі діти потребують особливої уваги фахівців, зокрема шкільних психологів. Тому на базі Херсонської ОУНБ ім. Олеся Гончара 15 квітня відбувся День фахівця для психологів та соціальних працівників закладів освіти, в рамках якого було проведено тренінг-навчання «Робота з дітьми в умовах підвищеного стресу».
З року в рік розширюється коло організацій та установ, з якими бібліотека співпрацює. Цей День фахівця бібліотека провела завдяки новим партнерам: Психологічній Службі допомоги населенню при Херсонському осередку Української спілки психотерапевтів, зокрема Ненновій Олені – практичному психологу, організатору роботи з переселенцями на Херсонщині та благодійному фонду «Сфера Добра» м. Київ.
Ведучою тренінгу була гостя з Києва Тетяна Палієнко, практичний психолог, психотерапевт, голова благодійного фонду «Сфера Добра», яка працює в системі надання психологічної допомоги населенню України, що опинилося під впливом стресогенних та психотравмуючих факторів. Упродовж зустрічі фахівці ознайомилися з  основними техніками роботи з дітьми в умовах стресу, страху, подолання життєвих перепон, а також потренувалися застосовувати ці техніки на практиці. Самі учасники заходу зізналися, що тренінг значно збагатив їх інструментами психологічної допомоги дітям, що опинилися в стресогенних умовах.
Книгозбірня й надалі прагне долучатися до системи професійної підготовки фахівців, позиціонуючи себе як потужний інформаційний та освітній центр області.

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 242526
2728293031