Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

День присвячений бібліотеці

31.03.2015 11:10

Так, саме нашій бібліотеці присвятили свій день студенти 3-го курсу Херсонського національного технічного університету кафедри теорії та практики перекладу. Їх день був досить насиченим і різноманітним. Першими їх зустріли співробітники сектору обліку користувачів, які провели для них тренінг «Психологія кольору». Анастасія Мількович і Оксана Кордонюк відкрили для третьокурсників світ кольору у тому вигляді, яким його представив своїм сучасникам великий німецький учений Йоганн Вольфганг фон Гете. Студенти були не просто слухачами, а й активними учасниками тренінгу: фантазували, переміщалися в просторі, малювали, інсценували і знайомилися з камінням-оберегами. На завершення тренінгу їх викладач задала домашнє завдання на основі отриманого матеріалу. Тема, яку вони зараз проходять з німецької мови, називається «Характер людини», а що як не вибір кольорової гами допомагає зрозуміти сутність людини і її характер. Це стверджував у своїй праці В. фон Гете.

Співробітники сектору обліку користувачів провели оглядову екскурсію бібліотекою. В Інтернет-центрі студентам презентували сайт бібліотеки та електронні сервіси для віддалених користувачів. Корисною стала дискусія на тему «Сучасні формати цифрової інформації та їх перетворення». Учасники екскурсії також дізналися про міжнародну ініціативу з популяризації науки – конкурс Science Slam, та підтримали молодих науковців з Херсону переглядом на YouTube.

Ми не могли пройти повз виставку фоторобіт Валерії Власенко, яка експонується у відділі мистецтв. Співробітники відділу мали можливість розповісти про свою роботу, фонди  та плани на майбутнє.

З великим інтересом студенти відвідали відділ документів іноземними мовами, адже їм ще належить писати дипломні та курсові роботи англійською та німецькою мовами. Співробітники відділу презентували свої ресурси та можливості, які можуть використовувати студенти для навчання та наукових досліджень.

Ми сподіваємося, що бібліотечний понеділок не пройшов без користі для студентів, і чекаємо їх у гості ще раз. Хочемо подякувати викладачу кафедри Юлії Броніславівні Богдан за активну роботу з популяризації нашої бібліотеки серед студентів ХНТУ. До нових зустрічей!

Сектор обліку користувачів

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15161718192021
22232425262728
2930