Головна Ресурси Інтернет 1 вересня - День знань

1 Вересня - День знань

Каталог тематичних ресурсів на допомогу вчителям

 

www.mon.gov.ua


Міністерство освіти і науки України

Офіційний сайт міністерства. Новини, законодавство, інформаційні повідомлення. Два головні розділи - Освіта і Наука. ЗНО, повні тексти підручників тощо.

www.osvita.com.ua


Освіта в Україні

Провідний каталог всіх учбових закладів України. Починаючи з відкриття сайту у 2009 році була проведена величезна робота з укладання найбільш повної та актуальної бази учбових закладів дошкільної, середньої та вищої освіти.

www.osvita.org.ua


Освітній портал

Лідер серед недержавних проектів, присвячених освітнім і науковим процесам в Україні. Структура порталу: Вузи України, новини, події освіти і науки, статті з питань освіти, каталог освітніх сайтів, курси, "абітурієнту", "студенту", дистанційна освіта, бізнес-освіта (МВА), освіта за кордоном, зконодавство, середня освіта, зовнішнє тестування, болонський процес тощо.


 

metodportal.net


Методичний портал

Спеціалізований ресурс, призначений для вчителів, де кожен може знайти необхідну інформацію та поділитись власною для проведення уроків, позакласних заходів, конкурсів, олімпіад, календарного планування тощо. Для зручного пошуку усі представлені матеріали поділені "за жанром", "за класами" та "за предметами". У бібліотеці порталу можна знайти корисні аудіо- та відеоматеріали, презентації, підручники та посібники, нормативні документи, програмні засоби. Потрібна реєстрація.


 

osvita.ua/publishing/urok


Форум педагогічних ідей "УРОК"

Найбільший всеукраїнський каталог навчально-методичних матеріалів.  Містить архів номерів професійного освітянського журналу "Відкритий урок: розробки, технології, досвід" - найпопулярнішого видання України для вчителів, керівників навчальних закладів, управлінців, методистів. Сенс журналу, що виходить на теренах країни вже 13 років, можна визначити так – Вчителі! "Найкраще для вас і про вас". Кожному педагогу надається можливість опублікувати на сторінках журналу власні авторські матеріали.


 

www.teacherjournal.com.ua


Учительський Журнал он-лайн

Ресурс від Видавничої групи "ОСНОВА". Он-лайн публікація авторських розробок вчителів за тематичними розділами. А також конкурси, безкоштовні навчальні вебінари, форум та ще багато корисного.


 

www.nashaskola.org.ua


Портал вчителів України "Наша школа"

Тут можна знайти величезну кількість матеріалів, розробок уроків, конспектів, календарно-тематичних планів, класних годин, сценаріїв шкільних свят, актуальних освітніх новин не тільки для вчителів, але і для директора школи, завуча з навчальної та виховної роботи, класного керівника, шкільного психолога. Зручна структура сайту, можливість додавання власних матеріалів та участь у чаті після реєстрації.


 

www.yrok.net.ua


Урок. Сайт вчителя початкових класів

Новини освіти, розробки уроків, електронні посібники, виховна робота, довідник вчителя, календарне планування, вчительські знахідки, наочні посібники, каталог освітніх сайтів та ще багато корисних матеріалів, що стануть у нагоді вчителю початкових класів.


 

ripo.ks.ua


Південноукраїнський регіональний інститут післядипломної осівти

Одним із найважливіших напрямків діяльності інституту є удосконалення змісту і форм підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, розвиток творчого потенціалу освітян, підвищення рівня їх фахової компетенції та загальної культури.
 В області склалася відповідна система післядипломної освіти, яка функціонує в постійному режимі оновлення та розвитку.

 

Коментарі

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

Календар подій

       1
2 3 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день