Головна Новини Децентралізація на практиці: вчимося

Децентралізація на практиці: вчимося

02.10.2018 10:08

Обмін досвідом між громадами є невід’ємним процесом впровадження реформи децентралізації. У цьому досить вагома роль бібліотек: як потужні інформаційні центри, вони прагнуть донести об’єктивну інформацію про децентралізацію місцевих громад області.

Отже, наша книгозбірня повною мірою долучилася до цього процесу. У рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» («ПУЛЬС») Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара отримала подяку «За активну підтримку та сприяння роботі бібліотечного прес-клубу «ПУЛЬС», налагодження співпраці із ЗМІ та підтримку реформи місцевого самоврядування в Херсонській області».

Проект «ПУЛЬС» виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Як відомо, АМУ є добровільним неприбутковим об'єднанням міських рад і захищає інтереси місцевого самоврядування на національному та європейському рівнях, сприяє їх соціально-економічному та культурному розвитку. А USAID об’єднує свої зусилля з зусиллями українців у розвитку прозорих і підзвітних процесів врядування з залученням до них переважної частини громадян, у забезпеченні стійкого економічного розвитку.

До речі, на базі Гончарівки проходив тренінг «Робота прес-клубів бібліотек в умовах децентралізації», що проводився в рамках проекту «ПУЛЬС» для бібліотекарів Херсона та Херсонської області. На ньому були присутні регіональний консультант АМУ з комунікації, керівник прес-клубу «Новий день» Олена Нечипуренко, ментор програми Олена Костриця.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день