Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

До Гончарівки завітали педагоги з Каховки

31.10.2019 14:48

Під час екскурсії наші гості дізналися про нові проекти, ресурси та послуги книгозбірні, побували в багатьох відділах. Найбільші враження у вчителів залишились після відвідування відділу рідкісних та цінних видань, співробітники якого познайомили їх з книжковими раритетами, колекцією мініатюрних видань, іншими експонатами «Музею книги». Надовго вони затримались і у відділі документів іноземними мовами, де здійснили віртуальну екскурсію музеями світу, пограли в електронні ігри для розвитку пам’яті на інтерактивному столику, познайомились з роботою 3D-обладнання і, звісно, не могли обійти увагою сучасні ресурси відділу, завдяки яким можна, граючись, вивчати іноземну мову.

Продовжилась екскурсія на творчому майданчику Maker Space, де вчителі із задоволенням створювали «шедеври» 3D-ручками та грали на Play Station.

Крім того, співробітниці бібліотеки познайомили вчителів з фрагментами  екскурсії нового покоління з проекту «Міфи та бувальщини міста “Річкової зірки”»: гості із захватом брали участь у змаганнях під час виборів отамана, відвідали імпровізовану корчму, співали українські пісні. Усі змогли відчути себе справжніми чумаками.

Несподіванкою для наших гостей стало знайомство з собакою-терапевтом. Фахівці дізналися про проект «Читаємо разом з Кіміко» та на власні очі побачили, як відбувається сеанс каністерапії. Нагадаємо, що Марина Рудакова та Кіміко Такара нещодавно презентували у бібліотеці авторську книгу поезій «Привіт! Я – Кіміко». Вчителі інклюзивних класів змогли поспілкуватися з фахівцем – доцентом кафедри корекційної освіти Херсонського державного університету Сабіною Вікторівною Поліщук.

Гості були вражені змінами, що відбуваються у сучасній книгозбірні. Приходьте і ви до Гончарівки, адже ми – модернова бібліотека. А це – безліч можливостей для розвитку! Використовуйте їх для себе.

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
2728293031