Головна Новини Docudays UA в бібліотеці

Docudays UA в бібліотеці

14.12.2016 16:51

Другий рік поспіль бібліотека залишається партнером Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Херсонщині. Цього року в рамках фестивалю було проведено покази і в бібліотеці, і за її межами.
Кілька разів бібліотекарі відвідували студентів Вищого професійного училища №2 з фільмами «Остап», «Гніздо» та «На великдень». Теми фільмів – реалії та наслідки війни, відносини батьків та дітей, ставлення до релігії – не залишили байдужими учасників. Студенти брали активну участь у обговоренні побаченого.
На першому відкритому показі в бібліотеці демонстрували фільм «Крісло твого батька», який отримав головний приз на фестивалі у категорії DOCU/ЖИТТЯ «за величне і тонке зображення прихованого та клаустрофобного світу, наповненого пам’яттю та болем». Фільм особливо зацікавив представниць ініціативної групи матерів дітей-аутистів. Учасники заходу обговорювали теми соціалізації і людей з особливостями сприйняття, якими були головні герої фільму, і людей з аутичними розладами.
Останньою фестивальною подією для бібліотеки став показ фільму «Українські шерифи» про  двох чоловіків з с. Старої Збур'ївки, «шерифів», обраних громадою села. На перший погляд, фільм про повсякденну роботу односельчан, рутинні справи. Але для головних героїв фільму країна – це їхнє село. Після перегляду відбулося жваве обговорення тем, піднятих у фільмі.
Тиждень Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Херсонщині закінчився, але у глядачів залишилися теми для роздумів... 

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 2223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день