Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я…»

«Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я…»

04.05.2017 07:19

Лариса Петрівна Косач – геній української літератури, що входить в умовну тріаду Шевченко-Франко-Українка. Її вірші вчать ще змалку, тож, здавалось би, ми знаємо про цю поетесу все. Адже про неї завжди багато говорять, багато пишуть, багато дискутують. Та насправді ми зовсім не знаємо її. Познайомитись зі справжньою Лесею мали можливість члени клубу «Дивослово», які відвідали літературно-мистецький вечір «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я…»

Леся Українка була високоосвіченою людиною свого часу. Все творче життя поетеси пов’язане з визвольним рухом свого народу. Не було чутливішого серця, витонченішої душі, яскравої, полум’яної, поєднаної з інтелектом глибоким і неспокійним, ніж у неї. Учасники заходу ознайомились з цікавими фактами про Лесю Українку, переглянувши відео «Невідоме про відоме». Вони довідались подробиці її біографії.

Члени клубу прослухали поезію в прозі «Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами», присвячену її коханому Сергієві Мержинському. Також темі цього нещасливого кохання було присвячене і відео із серії «Гра долі».

На заході лунало багато поезій Лесі Українки, а також пісень на її вірші. Всі учасники отримали справжню насолоду від літературно-мистецького вечора.

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 171819202122
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день