Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Екологічний лікнеп від Гончарівки

12.04.2021 14:30

Із  8 по 10 квітня у Херсоні, у ККЗ «Ювілейний», проходила 22-а спеціалізована виставка «Будіндустрія. Енергозбереження». Організатором заходу виступив Херсонський виставковий  центр «Експо-Центр» за підтримки та патронатом Херсонської обласної державної адміністрації.

Учасниками стали місцеві заклади освіти: Херсонський державний аграрно-економічний університет, Херсонський політехнічний фаховий коледж Державного університету «Одеська політехніка», Херсонський національний технічний університет. Увазі абітурієнтів були представлені нові спеціальності, де можна здобути освіту в галузі будівництва, цивільної інженерії, геодезії та землеустрою. Окрім вишів, на виставці були представлені підприємства та організації, які рекламували свої енергоефективні послуги та продукцію (сонячні батареї, «тепла» підлога, енергоощадні лампи тощо).   

Урочисте відкриття виставки відвідав заступник директора Департаменту розвитку територій Херсонської ОДА Чорний Іван Васильович, який підкреслив важливість пошуку та впровадження альтернативних видів енергії. 

І цього разу без Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара не обійшлося! Для відвідувачів виставки співробітники Центру екологічної інформації Гончарівки проводили лікнеп із роздільного сортування сміття, розповідали про екологічні засоби, звички та продукцію, що не шкодять довкіллю. Замість пластикових соломинок – бамбукові, солом'яні та металеві, замість звичайних зубних щіток – дерев'яні, замість звичайних пакетів – текстильні торбинки та паперові пакети, замість поролонових губок для миття посуду – люфа... Цей список можна довго продовжувати, адже на сьогодні екоальтернатив уже існує багато, головне – мати бажання дізнатися, як усім цим правильно користуватися.

Багато відвідувачів із цікавістю запитували про правила сортування відходів та лайфхаки екологічного способу життя. Також під час виставки екоцентр представив наукову літературу про принципи енергоефективності, архітектуру та енергоощадність, відновну електроенергетику в країнах Європи.

Після послаблення карантинних обмежень ви зможете особисто завітати до бібліотеки та отримати доступ до цієї інформації!

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
2728293031