Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Фестиваль візуальної культури «Гра в П’ЯТНАшки» пройшов у Гончарівці

03.04.2019 08:56

Наша бібліотека зустрічала прихильників візуального мистецтва на Відкритому Таврійському артфотовідеофестивалі «Гра в П’ЯТНАшки». Цей фестиваль проводитьcя вже вдруге книгозбірнею за участі Херсонського фотоклубу «Свіжий погляд» та Херсонської школи фотографії.

На глядачів чекали ексклюзивні художні та фотовиставки, а також творчі зустрічі з художниками та фотографами. Так, гостям фестивалю сподобалися street-фотографії від болгарського фотографа Ігора Міланова, який особисто приїхав у Херсон, щоб представити свою виставку. Різнопланові, але дуже атмосферні і професійні фото з виставки «Відображення світу» від київської організації Національної спілки фотохудожників України і фотоклубу «9х12» презентував херсонцям Андрій Чекановський.

Запрошені на Фестиваль високо оцінили роботи учасників та переможців V Міжнародного конкурсу «Ілюстрація до народної казки-2018», започаткованого навчально-естетичним комплексом «Херсонська художня школа».

Неймовірна виставка акварельних робіт «НеПрофесіонал» від звичайних херсонців, які почали писати картини у «Майстерні малювання Світлани Юр’євої», захопила уяву наших гостей.

Справжнім відкриттям Фестивалю візуальної культури стали акварельні роботи співробітниці Гончарівки Ірини Корунової, яка є початківцем у живопису, але вже має свою цікаву творчу манеру.

Ще декілька початківців – учень Херсонського фізико-технічного ліцею Владислав Нашко і студент Херсонського медичного коледжу Денис Бліжніков – представили свої фотороботи на широкий загал.

Фестиваль візуальної культури «Гра в П’ЯТНАшки» не оминув і екологічну тематику – це фотовиставка «Чаруюча краса Нижнього Дніпра», світлини з якої зроблені відомими фотомайстрами Херсона в Національному парку «Нижньодніпровський».

І, звичайно, користувачі книгозбірні були в захваті від високопрофесійних робіт учасників Херсонського фотоклубу «Свіжий погляд» та Херсонської школи фотографії: Олександра Андрющенка, Юлії Соловйової, Тетяни Скляренко, Стаса Бистрова, Олександра Петренка, Наталії Нагулян, Олександра Лавінюкова.

Під чуттєву та емоційну музику херсонського дуету «Текіла» (Артем Тригуб та Володимир М’якота) публіка спілкувалася, обмінювалася думками і своєрідно грала в п’ятнашки – вибирала ті візуальні образи, які вважає справжнім мистецтвом!

Фото Олександра Петренка, Леоніда Калініченка, Олександра Лавінюкова, Олександра Голобородька, Миколи Макарюка

 

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
2728293031