Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Перший інтерактивний захід Жива Бібліотека

Перший інтерактивний захід Жива Бібліотека

23.12.2010

16 грудня відбувся перший інтерактивний захід Жива Бібліотека (ЖБ) , спрямований на спілкування між людьми, що походять з різних соціально-етнічних контекстів. Мета заходу – познайомити молодих людей з альтернативними точками зору та сприяти більш поінформованому вибору молоді, зокрема у тому, що стосується ставлення до інших соціальних груп.

Модель Живої Бібліотеки “Ініціативи розмаїття” була адаптована Представництвом Міжнародної Організації Міграції в Україні у 2007 році, а організатори заходу в Херсоні – представники Херсонської ОУНБ та єврейської жіночої організації “Кешер”- пройшли тренінг з проведення ЖБ (Київ, вересень 2010 р.) і вирішили провести першу зустріч у форматі ЖБ в рамках святкування Міжнародних Днів толерантності і прав людини.

Цього разу Читачами були ліцеїсти Херсонського Академічного ліцею при ХДУ, а Книжками – представники єврейської спільноти, волонтер Корпусу Миру США (американка українського походження) та нігерійці-студенти Морського інституту . Спілкування відбувалось у невеличких групах, вільно обговорювались питання культурного розмаїття, народних звичаїв і традицій тощо; спілкувались російською, українською, англійською.

На питання: "Що найбільше вразило під час читання Книжок?"- учасники заходу відповіли: відкритість Книжок; те, що їм в Україні подобається; знання інших мов; посмішки та доброзичливість; обізнаність і цікавість до нашої культури; добре ставлення до України.

Наша бібліотека планує проводити такі заходи регулярно, тож якщо ви відчуваєте себе цікавою Книжкою або хочете стати Читачем Живої Бібліотеки – звертайтесь за інформацієй до відділу реєстрації бібліотеки або за тел. 266-397. 

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 202122
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день