Головна Новини Гончарівка – активний учасник Дня міста

Гончарівка – активний учасник Дня міста

18.09.2018 07:52

Ось ми і відсвяткували 240-річчя нашого рідного Херсона.

Ювілейний День міста цього року був настільки масштабним, що херсонці та туристи просто заполонили центральні вулиці, площі, сквери та парки.

З нагоди свята Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара підготувала чимало цікавих акцій та пропозицій, від яких просто «розбігалися очі»: безкоштовна реєстрація користувачів бібліотеки; безкоштовні майстер-класи; реклама послуг, сервісів та ресурсів Гончарівки. Ми пропонували мешканцям та гостям міста курси комп’ютерної грамотності для різних категорій користувачів, консультації IT-майстра, мовні курси, клуби за інтересами, бібліосалон для дітей «Казковий диванчик»...

Особливу зацікавленість викликали девайси творчого майданчика Maker Space, що створений за сприяння програми «Вікно в Америку» Посольства США в Україні: 3D-ручки та конструктор Lego Mindstorms EV3. Діти та дорослі мали можливість опанувати технологію малювання 3D-ручкою та створити поробки у вигляді квіточок, своїх ініціалів, зірочок. Усі бажаючі більш детально ознайомилися з можливостями конструктора Lego, зокрема погралися Lego-скорпіоном.

Також відвідувачі локації книгозбірні дізналися про існування іншого обладнання творчої майстерні Maker Space: інфрачервоного медичного термометра TM-65Е, електричної швейної машинки Janome Decor, барометра-анероїда мембранного метеорологічного, мультиметра Mastech MS8238, плоттера Silhouette Cameo 3, мікроскопа Levenhuk DTX 500 LCD з вбудованим LCD-дисплеєм. Значний інтерес також викликала спеціальна ручка, яка озвучує іноземний текст та перетворює вивчення мови у захоплюючу гру. Усі девайси доступні для користувачів за принципом «прийшов і зробив». Після відвідування локації бібліотеки туристи та херсонці отримали багато позитивних емоцій та були приємно вражені новими можливостями книгозбірні.

Гончарівка запрошує усіх, хто хоче вчитися та розвиватися!

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день