Головна Новини Гончарівка – активний учасник Дня міста

Гончарівка – активний учасник Дня міста

18.09.2018 07:52

Ось ми і відсвяткували 240-річчя нашого рідного Херсона.

Ювілейний День міста цього року був настільки масштабним, що херсонці та туристи просто заполонили центральні вулиці, площі, сквери та парки.

З нагоди свята Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара підготувала чимало цікавих акцій та пропозицій, від яких просто «розбігалися очі»: безкоштовна реєстрація користувачів бібліотеки; безкоштовні майстер-класи; реклама послуг, сервісів та ресурсів Гончарівки. Ми пропонували мешканцям та гостям міста курси комп’ютерної грамотності для різних категорій користувачів, консультації IT-майстра, мовні курси, клуби за інтересами, бібліосалон для дітей «Казковий диванчик»...

Особливу зацікавленість викликали девайси творчого майданчика Maker Space, що створений за сприяння програми «Вікно в Америку» Посольства США в Україні: 3D-ручки та конструктор Lego Mindstorms EV3. Діти та дорослі мали можливість опанувати технологію малювання 3D-ручкою та створити поробки у вигляді квіточок, своїх ініціалів, зірочок. Усі бажаючі більш детально ознайомилися з можливостями конструктора Lego, зокрема погралися Lego-скорпіоном.

Також відвідувачі локації книгозбірні дізналися про існування іншого обладнання творчої майстерні Maker Space: інфрачервоного медичного термометра TM-65Е, електричної швейної машинки Janome Decor, барометра-анероїда мембранного метеорологічного, мультиметра Mastech MS8238, плоттера Silhouette Cameo 3, мікроскопа Levenhuk DTX 500 LCD з вбудованим LCD-дисплеєм. Значний інтерес також викликала спеціальна ручка, яка озвучує іноземний текст та перетворює вивчення мови у захоплюючу гру. Усі девайси доступні для користувачів за принципом «прийшов і зробив». Після відвідування локації бібліотеки туристи та херсонці отримали багато позитивних емоцій та були приємно вражені новими можливостями книгозбірні.

Гончарівка запрошує усіх, хто хоче вчитися та розвиватися!

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 2223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день