Головна Новини Гончарівка ділиться своїм досвідом

Гончарівка ділиться своїм досвідом

13.12.2018 07:44

Динамічний гуманітарний розвиток країни неможливий без сучасної бібліотеки. Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара – могутній інформаційний центр Херсонщини, сучасна публічна бібліотека, яка об’єднує місцеву громаду, забезпечує інтелектуальні й культурні потреби відвідувачів відповідно до вимог сучасного суспільства. Отже нам є, чим ділитися з колегами.

Цього разу за досвідом роботи до нас приїхали представники Миколаївщини – сільський голова с. Мішково-Погорілове Вітовського району Андрій Леонідович Ботанін, провідний методист КУ «Вітовська централізована бібліотечна система» Олена Анатоліївна Згадова та провідний бібліотекар відділу обслуговування центральної бібліотеки Катерина Олександрівна Єгорова-Гоманюк. До речі, це другий візит Андрія Ботаніна до нас. Він вже був у Гончарівці разом з депутатом Вітовської районної ради, а цього разу завітав з нашими миколаївськими колегами-бібліотекарями.

Ми радо ділились з гостями своїм досвідом. Їх цікавило багато питань: розвиток та надання послуг користувачам, координація співпраці бібліотеки з іншими організаціями та установами, наші інновації та проектна діяльність, робота окремих підрозділів, наприклад, відділу абонемента та Центру для користувачів з особливими потребами. Тем безліч, і є, про що розказати. Наша книгозбірня обладнана новітніми технологіями; має багаті ресурси для навчання, саморозвитку, дозвілля, відпочинку; комфортні зали; вільний доступ до Інтернет; бібліотека надає безліч сучасних послуг; має різноманітні клубні об’єднання, унікальний навчальний простір Maker Space... Останній надає можливість поринути у творчі заняття, яких не навчають у стандартній освіті: моделювання, шиття, створення різних винаходів, розвиток навичок справжнього митця. Тут можна скористатись унікальним специфічним обладнанням і навчитись експериментувати та генерувати інноваційні ідеї.

До речі, Андрій Леонідович Ботанін – член Херсонського обласного бібліотечного товариства. Нам дуже приємно, що він приєднався до лав меценатів нашої книгозбірні.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день