Головна Новини Гості з інших куточків України

Гості з інших куточків України

27.03.2018 08:35

21 березня книгозбірня приймала представників МАН із Київської, Запорізької та Черкаської областей.

Програма для гостей розпочалася з вечора-диспуту «Щаслива доля: дар згори чи випробування?», де кожен висловив власні міркування стосовно щастя, як його досягнути та не втратити. А на завершення школярі та їх керівники отримали порцію ендорфіну у вигляді цукерок.

Майданчик Maker Space зацікавив і дорослих, і дітей. Бажаючі мали змогу зробити власноруч сувеніри за допомогою 3D-ручок під професійним керівництвом бібліотекарів технічного сектору відділу обслуговування користувачів, які провели майстер-клас із використання цього девайсу.

Гостей познайомили з експозицією Пам’яті Романа Набєгова, нашого користувача, який трагічно загинув у Іловайському котлі.

Бібліотекарі відділу рідкісних та цінних видань представили експонати свого рідкісного фонду. Відвідувачі були вражені унікальними виданнями ХІХ століття та книжками-мініатюрами.

У відділі документів іноземними мовами всі захопилися розповіддю про 3D-принтер, специфіку його роботи та презентацією готових виробів. Не оминули увагою й інтерактивний стіл, який надав можливість віртуально подорожувати Ватиканом, відвідати відомі католицькі храми.

У відділі краєзнавства гостей ознайомили з цікавими фактами про Таврійський край, про видатних людей, які безпосередньо мають відношення до нашого регіону. Гостям представили раритетні краєзнавчі періодичні видання.

Відвідувачі мали унікальну можливість потрапити до серця нашої бібліотеки – книгосховища. Їм розповіли про будову та функціонування приміщення, відповіли на всі питання, а також надали можливість поблукати загадковими напівтемними лабіринтами стелажів.

Гончарівка завжди рада приймати у себе гостей не лише з рідного міста, а й з інших куточків України. Впевнені, що вони залишать про нашу книгозбірню теплі спогади…

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день