Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Фестиваль візуальної культури «Гра в П’ЯТНАшки»

24-25 березня в КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради відбудеться фестиваль візуальної культури «Гра в П’ЯТНАшки».

З Положення про Фестиваль

Культура зображення станом на початок ХХІ століття значно потіснила культуру тексту в усіх сферах життя людської спільноти. Особливо це стало помітно з бурхливим розвитком екранної культури. Можливості створювати, трансформувати, передавати та розповсюджувати зображення стали загальнодоступними. Водночас пов’язані з цим зміни, які відбуваються в культурологічному плані, залишаються явно недооціненими. Зображення як мистецтво ще тільки розглядаються…

Цій тематиці присвячений відкритий Таврійський арт-фото-відео фестиваль «Гра в П’ЯТНАшки» (далі – Фестиваль). Даний Фестиваль проходить у рамках діяльності ряду херсонських творчих організацій, що працюють з візуальним мистецтвом, та Херсонською ОУНБ ім. Олеся Гончара.

Фестиваль включає в себе виставочну та освітньо-пізнавальну програми. Освітньо-пізнавальна програма Фестивалю передбачає проведення: творчих зустрічей з художниками, фотографами, відеографами; майстер-класів та семінарів за участю майстрів фотографії та кіно, фахівців з фототехніки та комп’ютерної обробки зображень; тематичних семінарів та лекцій спеціалістів відповідного профілю. Виставкова програма передбачає проведення ряду художніх та фотовиставок, відеопоказів.

Дискусійна платформа фестивалю передбачає діалог спеціалістів за участю широкої аудиторії на тему «Феномен візуальної культури в епоху нових ІКТ».

Організаторами Фестивалю є учасники:

Партнери Фестивалю:

Основними цілями Фестивалю є:

Завдання Фестивалю:

Запрошуємо херсонців та гостей міста відвідати Фестиваль у Гончарівці. Вхід на Фестиваль – 5 грн (за один день).

* візуальне мистецтво (visual arts) – мистецтво, побудоване на зорових образах. Схожі поняття: кіномистецтво, відеоарт (video art), екранні мистецтва (screen arts), медійні мистецтва (media arts).

Календар подій

     1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 18 19 20212223
24252627282930
31