Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Херсонський аніме-клуб

Щонеділі до бібліотеки Гончара приходять молоді люди, які обожнюють японську анімацію —  вони дивляться мультсеріали, обговорюють улюблених персонажів та влаштовують тематичні вечірки.

Спектр інтересів відвідувачів клубу досить широкий та різноманітний: косплей*, створення фанфіку**, малювання у стилі японського аніме, манга*** та навіть караоке! Як бачимо, херсонська молодь неабияк захоплюється сучасною японською культурою.

Улюблені мультсеріали, які дивляться та обговорюють під час зустрічей це "Наруто" та "Зошит смерті".

Адміністрація бібліотеки всіляко сприяє творчому розвитку молоді, створює умови для проведення заходів та засідань  аніме-клубу, надає приміщення та  техніку. Відповідно  Положення про аніме- клуб ХАК, змістом його  роботи є формування спільноти любителів аніме-культури та популяризація японської культури анімації. Членом клубу може бути кожен, хто цікавиться аніме та є користувачем книгозбірні.

  • *косплей — це перевтілення в різні ролі, що полягає в переодяганні в костюми та передачі характеру, пластики тіла і міміки персонажів комп'ютерних ігор, аніме, кіно, літератури, коміксів тощо.

  • **фанфік — жаргонізм, що означає аматорський твір за мотивами популярних оригінальних літературних творів, творів кіномистецтва, коміксів, аніме, а також комп'ютерних ігор і т. д. Авторами подібних творів — фікрайтерамі, — як правило, стають шанувальники оригінальних творів.

  • ***манга — японські комікси, які також називають комікку. Манга в формі, в якій вона існує зараз, почала розвиватися після закінчення Другої світової війни, зазнавши сильний вплив західних традицій. Однак манга має глибоке коріння в ранньому японському мистецтві.

Засідання клубу відбуваються щонеділі о 13.00 (ІV поверх, відділ обслуговування користувачів).

Календар подій

   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 2526
2728293031