Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Херсонщина вітає Посла Киргизької Республіки

04.04.2014

Між Україною та Киргизькою Республікою існують давні дружні відносини, які мають глибоке коріння, а також більше 40 діючих двосторонніх документів високого рівня, спрямованих на розвиток і зміцнення дипломатичних, торговельно-економічних та культурно-гуманітарних зв'язків між нашими народами. Тому 3 квітня за сприяння  Посольства Киргизької Республіки в Україні в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гончара відбулось урочисте відкриття фотовиставки «Світ Чингіза Айтматова», присвяченої письменнику, громадському та державному діячу Чингізу Айтматову. У відкритті виставки взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні пан Улукбек Чиналієв, заступник міського голови Сергій Черевко, президент Херсонської Торгово-промислової палати Вікторія Остроумова, начальник Управління освіти Херсонської міської ради Юрій Ніконов та генеральний директор Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара Надія Коротун.
Протягом декількох тижнів у школах Херсона та області проходили конкурси – он-лайн конкурс «Киргизстан за 1 хвилину» та літературний конкурс «Херсонські діти про творчість Чингіза Айтматова». На заході були представлені фрагменти кращих робіт. Почесні грамоти та подарунки переможцям вручив сам Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні пан Улукбек Чиналієв.
Святковий настрій у присутніх створював «Диксиленд» Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради. Керівник - Лев Тимофєєв.
Різнобарвним, колоритним та неповторним був виступ народного ансамблю танцю «Радість» (керівник – Наталія Луньова).
Солістка вокальної студії «Унісон» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Дар’я Третьяк порадувала киргизьких гостей прекрасним виконанням української пісні «Ой, раненько сонечко».
Візит Посла вкотре підтвердив важливість культурних заходів для поглиблення співпраці між Україною та Киргизькою Республікою.

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
2728293031