Шановні користувачі! У серпні та вересні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Херсонського фотохудожника Олександра Андрющенка вітали з ювілеєм у Гончарівці

Херсонського фотохудожника Олександра Андрющенка вітали з ювілеєм у Гончарівці

22.04.2019 10:17

Олександру Андрющенку – 60! З цієї нагоди у «Літературній вітальні» Гончарівки відбулася творча зустріч з відомим херсонським фотохудожником та фотожурналістом.

Друзі, колеги та шанувальники творчості Олександра Павловича тепло поспілкувалися з ювіляром, який змістовно і дотепно розказав про свою діяльність як фотографа. Так, одна з його неймовірних фотосесій відбулася в Херсоні під час Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» – фотопортрети народного артиста Богдана Сильвестровича Ступки вийшли просто приголомшливими! Як і світлини із соціального фотопроекту «Сонячні діти. Перший дотик», який став новаторським у висвітленні відношення суспільства до дітей з синдромом Дауна.

Гості творчого ювілейного вечора, серед яких був і лауреат Шевченківської премії України, поет і художник Анатолій Кичинський, ставили Олександру Павловичу безліч запитань, на які він щиро відповідав.

Зустріч продовжилася розширеним засіданням Херсонського фотоклубу «Свіжий погляд», головою якого є Олександр Андрющенко. На ній, як і щочетверга о 17-й, гості обговорювали питання фотомистецтва разом з ювіляром, робили фотосесії, спілкувалися в дружньому колі. І, звичайно ж, бажали імениннику усіляких гараздів як у творчому, так і в особистому житті!

 

Фото Наталі Майєр, Сергія Кубанова

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 202122
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день