Головна Новини Хочеш бути щасливим – знайди роботу своєї мрії

Хочеш бути щасливим – знайди роботу своєї мрії

20.10.2017 08:40

Займатися улюбленою справою, а ще й отримувати за це гроші – щастя, про яке мріє кожна людина. Чи можливо подібне в українських реаліях? Або така вдача випадає лише обраним? Про секрети пошуку вакансії своєї мрії для людей, що тимчасово втратили роботу, розповідали у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара на семінарі «Техніка пошуку роботи». Семінар проходив 19 жовтня у рамках партнерського проекту між бібліотекою та Херсонським міським  центром зайнятості «Шлях до успіху».

Під час семінару учасники ознайомилися з сучасними тенденціями ринку праці, дізналися про особливості активного та пасивного пошуку роботи, переглянули основні інтернет-канали, де треба шукати вакансію своєї мрії. Особлива увага була приділена можливостям пошуку роботи через Інтернет. Цікаво, але більшість гостей семінару визнали, що під час пошуку бажаної посади використовують не всі можливості Всесвітньої мережі.

Найбільший інтерес викликали питання, пов'язані зі складанням професійного резюме та з підготовкою до співбесіди. Виявилося, що більшість здобувачів не знають, як правильно підготуватися до співбесіди, чому перед складанням резюме потрібно ознайомитися з вимогами до конкретних вакансій та навіщо перед співбесідою потрібно вивчати основні напрямки роботи компанії-потенційного роботодавця.

Сподіваємося, що отримана під час семінару інформація допоможе людям, що тимчасово втратили роботу, знайти посаду своєї мрії, яка буде приносити моральне та матеріальне задоволення.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 2223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день