Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Інклюзивний креативний майданчик «Пізнай мене через творчість» продовжує навчати учасників візуальним напрямам мистецтва

27.10.2021 13:25

Одним із сучасних проявів творчості є візуальне представлення інформації. Воно одночасно залучає до роботи і уяву, і фантазію, і мислення людини, а також є невід’ємною частиною здобуття нових комунікативних та професійних навичок.

На цьому тижні Гончарівка за сприяння Українського культурного фонду продовжила реалізацію неймовірно цікавого проєкту – інклюзивний креативний майданчик «Пізнай мене через творчість». Відвідувачі майданчику мали можливість отримати практичні навички зі створення якісного візуального контенту.

Так, під час майстер-класу «Магічний світ пластилінової анімації» учасники проявили здібності й ініціативу в складанні сценарію і у виготовленні пластилінових героїв та реквізиту. Важливою навичкою для присутніх стало освоєння особливостей покадрового створення мультфільму. Результатом такої роботи виявився не лише відеопродукт, а й натхнення на творчість, психологічне налаштування учасників заходу та почуття гордості за виконану роботу.

Відвідувачі отримали змогу опанувати професійні навички інтерв’ювання під час майстер-класу «Став правильні запитання: як правильно будувати інтерв’ю». Під час заходу присутні дізналися, як правильно будувати комплексний сценарій інтерв’ю, які запитання допомагають у роботі, а які є шкідливими. А ще кожен отримав можливість попрактикуватися в інтерв’юванні.

Особливим для гостей Гончарівки став майстер-клас від відомого херсонського фотохудожника Олександра Андрющенка «Предметна фотозйомка: світло, ракурс та інші хитрощі». Зокрема, учасники майстер-класу довідалися про те, як умовах креативного майданчика можна зробити ефектні, незвичайні фотографії речей із відображенням, а також отримали лайфхаки з техніки освітлення фону.

Мистецтво створення візуального контенту продовжує освоювати дійсність. Це дозволяє людині бути творцем і режисером особистого буття, фіксувати найкращі миті реальності в їх емоційному розмаїтті, адже з цього й складається життя.

Завітайте до Гончарівки і завдяки можливостям інклюзивного креативного майданчика «Пізнай мене через творчість» опануйте професійні навички акторської майстерності роботи фотографа та мистецтво створювати якісний контент!

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 1920212223
24252627282930