Головна Новини Інклюзивний театр при бібліотеці «Звичайна роль – особливий актор»: робота над новою виставою доповнилась хореографічними замальовками

Інклюзивний театр при бібліотеці «Звичайна роль – особливий актор»: робота над новою виставою доповнилась хореографічними замальовками

26.11.2019 16:00

«Варто лише повірити, що ви можете, – і ви вже на півдорозі до мети» – цей вислів видатного американського діяча Теодора Рузвельта  став  своєрідним мотивуючим слоганом для акторів інклюзивного театру при бібліотеці «Звичайна роль – особливий актор».

Початок нового театрального сезону ознаменувався не тільки стартом роботи над черговою виставою, але й опануванням нових навичок, зокрема хореографії. Адже майбутній спектакль розбавлять веселі та чуттєві танцювальні фрагменти. Наразі з учасниками інклюзивної театральної трупи займається професійний хореограф – студентка 2 курсу магістратури факультету культури та мистецтва Херсонського державного університету Наталка Якуба, яка допомагає акторам поринути у чарівний світ танцю.

До речі, заняття хореографією – це не лише можливість опанувати професійні навички, які у майбутньому, можливо, дозволять обрати спеціальність. Це є і своєрідною арт-терапією, адже під час танцю людина покращує свій фізичний стан, досягає внутрішньої психологічної рівноваги, має можливість самовиразитися. Професійні психотерапевти взагалі зазначають, що багато проблем та внутрішніх хвилювань можна просто «витанцьовувати з себе».

Враховуючи цей арт-терапевтичний «секрет» танцю, задоволення від репетицій отримують і молодші, і дорослі учасники проекту.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день