Головна Новини Інтерактивна година екології «Вода: унікальна та універсальна»

Інтерактивна година екології «Вода: унікальна та універсальна»

21.04.2017 09:12

Здавалося, що може бути простішим, ніж вода? Зуби чистимо, чай п’ємо, під дощем мокнемо, в річці купаємось.

А насправді – це незамінна рідина, без якої людина не зможе прожити більше тижня.

Для того, щоб дізнатися більше про унікальність та універсальність води, до Центру екологічної інформації завітали учні 10 та 11 класів Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради. На них чекала інтерактивна година екології «Вода: унікальна та універсальна». В ході заходу були використані бесіди, презентації, перегляди відеосюжетів та навіть проведено експеримент. Учні згадали про основні властивості води, дізналися нові для себе факти. Наприклад, про те, що падаюча крапля дощу розчиняє різні гази, які знаходяться в атмосфері, і саме таким чином дощ може змінити фізичні та хімічні властивості ґрунту або води річок та озер.

Крім того, присутні більше довідалися про вплив води на організм людини. Вміст води в клітинах має дуже важливе значення, адже вода бере участь у терморегуляції, засвоєнні поживних речових, очищенні організму. Також обговорили, як правильно пити воду та скільки склянок в день.

Але найбільше школярам сподобався сюжет про різні експерименти з водою. Один з експериментів було продемонстровано для них просто в Центрі екологічної інформації.

Зважаючи на корисність та необхідність води для організму людини та водних ресурсів для всієї планети, обговорили методи та найпростіші шляхи збереження цього природного скарбу та наголосили: закривайте кран, коли вода вам не потрібна, не забруднюйте річок сміттям після відпочинку, шануйте природу навколо себе!

Календар подій

     1 23
4 5 6 7 8 910
11 12 13 14 15 1617
18 19 20 21 22 2324
25 262728293031
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день