ГоловнаІсторична та патріотична література від книгарні «Українська Видавнича Справа»

Історична та патріотична література від книгарні «Українська Видавнича Справа»

Від книгарні «Українська Видавнича Справа» за сприяння Злученого Україно-Американського Допомогового Комітету наша бібліотека одержала історичну та патріотичну літературу.

Звертаємо увагу читачів на рідкісні видання визначних українських авторів, які волею долі творили у вимушеному вигнанні. Очевидно, що туга за Батьківщиною і віра у свободу ставали для них невгамовною мотивацією залишити спадок нашого героїчного минулого та уберегти від помилок, які так часто супроводжували народ у різні періоди історії.

Серед книг є унікальні видання з історії України, ідеології українського націоналізму, спогади членів ОУН-УПА, патріотична, історична та художня література.

Кілька книг із подарованих – автентичні видання, яким півстоліття авторства, але вони невідомі для більшості українців, адже правда ретельно приховувалась. Ці видання з часом набули інтелектуальної ваги і мають стати джерелом мудрості для теперішніх поколінь українців.

Окремої уваги заслуговує книга Ольги Мак «Каміння під косою», яка була видана вже вчетверте, у тому числі англійською мовою, і висвітлює одну з найтрагічніших сторінок нашої історії – вбивство народу голодом, хоча мало хто в Україні чув як про цю книгу, так і про авторку взагалі. Вперше вийшла повість «Каміння під косою» в Канаді з нагоди 40-річчя Голодомору в Україні. Дуже жаль, що в той час, коли Ольга Мак завоювала серця читачів у Бразилії, Америці, Канаді, її талантом захоплювалися сучасники по всій Європі, для України письменниця досі лишається невідомою чи призабутою...  

Сподіваємось, що з цих книжок українці пізнаватимуть правду про історію своєї Батьківщини та творитимуть майбутнє, не допускаючи помилок минулого.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день