Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
ГоловнаІсторична та патріотична література від книгарні «Українська Видавнича Справа»

Історична та патріотична література від книгарні «Українська Видавнича Справа»

Від книгарні «Українська Видавнича Справа» за сприяння Злученого Україно-Американського Допомогового Комітету наша бібліотека одержала історичну та патріотичну літературу.

Звертаємо увагу читачів на рідкісні видання визначних українських авторів, які волею долі творили у вимушеному вигнанні. Очевидно, що туга за Батьківщиною і віра у свободу ставали для них невгамовною мотивацією залишити спадок нашого героїчного минулого та уберегти від помилок, які так часто супроводжували народ у різні періоди історії.

Серед книг є унікальні видання з історії України, ідеології українського націоналізму, спогади членів ОУН-УПА, патріотична, історична та художня література.

Кілька книг із подарованих – автентичні видання, яким півстоліття авторства, але вони невідомі для більшості українців, адже правда ретельно приховувалась. Ці видання з часом набули інтелектуальної ваги і мають стати джерелом мудрості для теперішніх поколінь українців.

Окремої уваги заслуговує книга Ольги Мак «Каміння під косою», яка була видана вже вчетверте, у тому числі англійською мовою, і висвітлює одну з найтрагічніших сторінок нашої історії – вбивство народу голодом, хоча мало хто в Україні чув як про цю книгу, так і про авторку взагалі. Вперше вийшла повість «Каміння під косою» в Канаді з нагоди 40-річчя Голодомору в Україні. Дуже жаль, що в той час, коли Ольга Мак завоювала серця читачів у Бразилії, Америці, Канаді, її талантом захоплювалися сучасники по всій Європі, для України письменниця досі лишається невідомою чи призабутою...  

Сподіваємось, що з цих книжок українці пізнаватимуть правду про історію своєї Батьківщини та творитимуть майбутнє, не допускаючи помилок минулого.

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 171819202122
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день