Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Історія Німеччини в «грошовому еквіваленті»

Історія Німеччини в «грошовому еквіваленті»

20.11.2013

Триває робота дитячого клубу «Вивчай німецьку, граючись», який діє в рамках проекту «Заочний абонемент» Гете-Інституту в Україні. На двох останніх заняттях наші вихованці познайомилися з історією Німеччини за останні 200 років у валютному екскурсі, а саме - дізналися, які валюти і коли ходили на території роздробленої на дрібні князівства Німеччини, та про їх співвідношення з іншими європейськими валютами. А це означає, що ми ще раз з учнями повторили числа і дати. Потрібно відзначити, що ця тема не з легких, але вивчається з 5-го класу. Сподіваємося, що в школі у наших вихованців не буде проблем з числами.
У процесі роботи над темою «Риси характеру і зовнішній вигляд людини» учасники клубу виконували наступні завдання: складали слова з окремих літер, описували картинки, працювали в групах і складали фіктивні історії. Хочеться вірити, що в школі вони отримають лише високі бали, працюючи з цими темами.
Хочемо подякувати кафедрі теорії та практики перекладу ХНТУ за надану допомогу в роботі з дітьми, а саме студенток 5 курсу Ситник Анастасію і Aндріанову Анастасію, які виступили волонтерами і провели останнє заняття в дитячому клубі.
Бажаємо всім успіху і чекаємо на наступну зустріч в клубі любителів німецької мови.

Сектор обліку користувачів

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 171819202122
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день