Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Всеукраїнський ярмарок інноваційних бібліотечних послуг та електронного врядування (м. Київ)

14.04.2011

11 квітня в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбувся "Ярмарок інноваційних бібліотечних послуг та електронного врядування", в якому взяла участь і наша бібліотека. Упродовж виставки тривав конкурс на найкращу презентацію бібліотечної інноваційної послуги. Надзвичайно приємно, що саме інноваційний проект бібліотеки - Центр екологічної інформації - став переможцем секції. Крім того, керівник Центру обслуговування користувачів з особливими потребами Наталія Мірошниченко отримала Диплом від Майкрософт та Програми Бібліоміст за значний внесок у розвиток української бібліотечної блогосфери, за блог «Бібліотека без бар’єрів». Дякуємо за підтримку!

Співорганізатори Ярмарку: програма «Бібліоміст», Міністерство культури України, Українська бібліотечна асоціація, Програма сприяння парламенту, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), та Відділ преси, освіти і культури Посольства США в Україні.

У заході брала участь велика кількість публічних бібліотек з усіх куточків країни. Учасники мали унікальну можливість презентувати широкий спектр інноваційних послуг, які вони пропонують усім бажаючим. Крім того, на ярмарку демонструвалися інструменти та ресурси електронного врядування, які використовують органи влади місцевого, обласного та загальнодержавного рівнів. Відвідувачі мали змогу оцінити досягнення на шляху модернізації українських книгозбірень та важливість вільного доступу до Інтернету та відкритої інформації, якими тепер можна безкоштовно скористатися у багатьох бібліотеках.

Відвідувачі та учасники ярмарку мали можливість ознайомитися із понад 50 експозиційними стендами. Провідні бібліотеки, підприємства та громадські організації демонстрували свої досягнення у сфері інновацій та новітніх технологій. В рамках ярмарку для бібліотекарів та представників влади відбувалися презентації, круглі столи та міні-тренінги, присвячені використанню технологій у бібліотеках, перетворенню їх на громадські центри, а також застосуванню механізмів електронного врядування та інших онлайн-ресурсів. На закритті Ярмарку був присутній заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко.

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 212223
24252627282930