Головна Новини Канікули в Гончарівці: цікаве і корисне

Канікули в Гончарівці: цікаве і корисне

09.06.2015 13:19

Нарешті батьки та діти дочекалися літніх канікул. За плечима важкий навчальний рік, а попереду всього три місяці, аби перепочити і набратися сил для наступного. Хто ж краще за бібліотеку зможе допомогти дітям не тільки корисно провести вільний від навчання час за книгою, але ще й добре, з надзвичайним задоволенням відпочити.
Днями 50 учнів різних класів Херсонської загальноосвітньої школи № 51 змогли в цьому переконатися, прогулявшись гостинними залами нашої бібліотеки. Окрім неймовірної кількості сучасних, затишних читальних залів, жвавий інтерес в учнів викликала унікальна і неповторна за своєю красою персональна фотовиставка Віктора Гавриленка «Асканія-Нова XXI». Автор робіт в пейзажній лінії об'єднав всі фарби і красу божественної природи Асканійського степу і біосферного заповідника "Асканія-Нова" – найбільшого степового заповідника в Європі.
Особливо гостей вразив зал з казковим диванчиком, розташований на другому поверсі бібліотеки. Приголомшлива позитивна енергетика залу і теплота, гостинність співробітників відділу документів з мистецтва, які не лише зустріли з посмішкою, але підготували і провели чудову пізнавально-розважальну програму «Музика нас зв'язала», привела учнів і викладачів у захват. Не зважаючи на те, що учні були різних вікових груп, весело та цікаво було усім, наче справді побували у казці. Понад двох годин гості розгадували загадки, брали активну участь у різних іграх, відповідали на питання казкових вікторин, танцювали та співали.
Всю програму супроводжувала музика. Гості назвали цю зустріч справжнім казковим сюрпризом і керівник групи школярів Оксана Олександрівна Пєлих висловила щиру подяку працівникам відділу документів з мистецтв – Тетяні Леонідівні Краснолуцькій, Любові Деменєвій та Ірині Курашовій. Знайомство на цьому не закінчилося – домовилися надалі проводити усі канікули разом.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день