Головна Новини «КЛУБ-очок – носочок» – зустріч у клубі жіночого дозвілля «Господиня»

«КЛУБ-очок – носочок» – зустріч у клубі жіночого дозвілля «Господиня»

19.03.2013

Лежали пять спиц и клубочек.
Собрались семь мам и семь дочек.
Усердье, терпенье добавились к ним.
У каждой носочек в руках разглядим.

Наталія Шумик

І ось знову в суботній день, 16 березня, клуб жіночого дозвілля «Господиня» радо зустрічав усіх бажаючих у себе в гостях. Ця зустріч була присвячена оволодінню навичками в'язання такого необхідного для кожного атрибута тепла і затишку – шкарпеток. Наталя Малая охоче погодилася провести для нас майстер-клас. Перша його частина була присвячена теорії та емоційній підготовці до заняття рукоділлям. Елегантні вправи для пальців і кистей рук, показані Наталею Володимирівною, сприяли не тільки фізичній підготовці до роботи, але і надихнули всіх присутніх на творчість. Приділяючи увагу кожному, вона, як досвідчений педагог, зуміла розкрити суть вигадливих плетінь нехитрого виробу.
Приємним моментом спілкування стала «казкотерапія», проведена однією з учасниць клубу – Тетяною Самбірською. Під час короткого відпочинку між в'язанням елементів виробу ми змогли пізнати себе за допомогою написання казки згідно запропонованого плану. Використовуючи одні й ті ж ключові слова, що були розшифровані Тетяною Герасимівною згодом, ми отримали неабияке задоволення від різноманітності озвучених історій.
Наступна зустріч клубу «Господиня», яка пройде напередодні Великодня, звичайно ж, буде присвячена виготовленню великодніх атрибутів. Усіх бажаючих будемо раді бачити 20 квітня в залі нових надходжень (3 поверх).

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день