Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

«Книжкова пташка» вилетіла з Гончарівки

11.06.2020 15:14

Із 10 червня емблему Гончарівки херсонці можуть побачити не тільки на сайті книгозбірні, але й на різних вулицях і в парках міста.

Стартував новий проєкт Гончарівки «Бібліотека під хмарами – 2020». Ідея його наступна: із самого ранку бібліотекарі у фірмових футболках із логотипом книгозбірні виходять спілкуватися з містянами на вулиці міста. Для початку ініціативи була обрана вулиця Суворова, де працівники книгозбірні створили невеличкий, але привабливий артпростір із цікавими світлинами. Потенційні користувачі бібліотеки отримали нагадування про те, що Гончарівка чекає на них у своїх затишних залах із різноманітними корисними сервісами.

Зустрілися співробітникам книгозбірні й гості міста. Як виявилося пізніше, відомий сумський краєзнавець, фотограф і громадський діяч Сергій Гуцан із донькою Інною мандрують Херсонщиною. Тож їм стала в нагоді пропозиція Місії 1 проєкту «Бібліотека під хмарами» приєднатися до Місії 2 – пішохідної екскурсії «Історії Херсонської фортеці» (які проводяться в рамках бібліотечного проєкту екскурсій нового покоління «Міфи та бувальщини міста “Річкової зірки”»). У той саме час Місія 3 привертала увагу херсонців у Парку Слави, де проходили відеозйомки чергового сюжету проєкту «Крейдовий арт», який також ініційовано Гончарівкою.

Сьогодні розповімо саме про новий проєкт «Бібліотека під хмарами – 2020».

Цілі:

  • оптимізувати роботу Гончарівки в умовах карантинних обмежень;
  • розповісти містянам та гостям Херсону про наші можливості та цікавинки;
  • підвищити ступінь інтегрованості нашої організації в культурне життя міста;
  • розвивати та підтримувати робочу базу даних можливих клієнтів та партнерів книгозбірні.

Кожного дня мобільна група буде виходити на вулиці або в парки міста, проводити рекламні та піар-акції, паралельно здійснювати нетворкінг – зав’язувати корисні для організації знайомства для подальшого надання послуг або проведення спільних заходів.

Цільова аудиторія: за віком – від найменшого до найстаршого, за інтересами – гуманітарії, технічні спеціалісти, творчі особистості, усі, хто цікавиться сучасними новинками у сферах літератури, культури, мистецтва, новітніх технологій.

Із нашими мобільними групами ви можете зустрітися або оффлайн (на вулицях), або онлайн (репортажі будуть представлені на сайті бібліотеки, у спільноті в соціальній мережі Фейсбук та в акаунті Інстаграм).

Далі буде…

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 1920212223
24252627282930